ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Проект JAM Wedding

Дорога наречена, вітаю тебе з таким важливим і світлою подією у твоєму житті. Скоро весілля, а значить, пора починати підготовку. Сьогодні я хочу розповісти тобі про твої можливостях з проектом JAM Wedding. Мене звуть Діана Славінська і я засновник джемово проекту в Запоріжжі. Продумуючи ідею бізнесу, ми в першу чергу думали про те, чим ми можемо бути корисні для кожної нареченої, яка виходить заміж.

Працюючи на весільному ринку вже 6 років, ми знаємо кожен нюанс і дорогу до весільної казці. Ми - надійний міст між щасливими парами і весільними фахівцями.

Участь у нашому проекті підходить кожній нареченій, оскільки відкриває всі можливості для створення ідеального весілля.

 

Можливість №1 - якщо ти завжди мріяла про створення свого весілля самостійно, тоді тобі до нас. Ми зробили сервіс - BridesHelp, який працює на безкоштовній основі.
Дуже важливо прислухатися до професіоналів, дізнаватися деталі підготовки і отримувати вигоду, навіть якщо хотілося відмовитися від допомоги. Абсолютнобезвозмездно ми даруємо кілька годин безкоштовної консультації. На цій зустрічі ти відразу ж отримуєш:
- Дисконт на всіх весільних фахівців, представлених в каталозі JAM Wedding. Сума знижки починається від 5% і вище. Завдяки дисконтній основі твій бюджет помітно скоротиться.
- Ми надамо вибір весільної команди, виходячи з побажань Вашої пари. Ми володіємо базою всіх прайсів запорізьких весільних майстрів. Розповімо всі підводні камені при замовленні того чи іншого закладу. Навчимо вірно, складати покроковий план підготовки заходу. Подивимося роботи на плазмі і зможемо організувати особисту зустріч з фахівцями.
- У твоєму розпорядженні виявиться ретельно розроблений таймінг майбутнього весілля.
- Консультаційно в онлайн-режимі, наші менеджери будуть готові прийти Вам на допомогу з усіх питань підготовки.
Все це ти отримаєш без єдиного вкладення, як поради від сильної команди JAM Wedding.
Якщо ти зважилася на самостійну підготовку, з нашою допомогою - заповнюй анкету:
*** Запис на безкоштовну консультацію *** або записуйся за телефоном: 097 949 61 31Можливість №2 - це всі перераховані вище послуги та координація в день весілля. Це надійний європейський варіант весільної підготовки. Досить назвати ключові побажання і наша команда сама знайде все для твого весілля. Ми беремо на себе повну відповідальність за твій весільний день. Послуга платна, вартість координації фіксована, не залежить від кількості обраних опцій. Приходь на консультацію та дізнавайся докладніше або записуйся за телефоном: 097 949 61 31
При замовленні координації весілля ми допускаємо наявність весільних фахівців, які ви бронюєте самі.

*Залишити заявку на послугу координація весілля


Можливість №3 - комплексна організація - це організація весілля під ключ, створення індивідуального ескізу Вашого весілля, найкраща весільна команда. Вибираючи цей варіант, ти отримаєш весь комплекс весільних послуг та повний супровід. Це найповніший весільний комплекс. Всі кроки весілля продумані під Вашу пару, згуртована команда фахівців і найвищий клас проведення. Це преміум послуга, яка дозволить Вам зберегти головний ресурс кожної людини - його час.

*Залишити заявку на послугу комплексна організація весілля