ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Жива музика на весілля

Жива музика на весілля: хто зможе втілити в реальність співак, дует чи група?

 

Коли всі деталі весільної церемонії продумані, важливо не забути про такий момент як музика для весілля, адже вона повинна бути добре підібрана для кожного окремого весільного епізоду. Музика для весілля по можливості охоплювати якомога більшу вікову аудиторію, адже потрібно зацікавити і втягнути в танок кожного гостя.

Музика для весілля повинна бути підібрана приблизно для таких моментів:

- Для виходу нареченої;

- Для першого весільного танцю;

- Для банкету, така музика на весілля повинна бути тихою, ритмічної, проте іноді мінливої​​, веселою, щоб не встигла набриднути гостям;

- Для конкурсів;

-для танців.

 

Але, як бути, якщо зіркові голоси не викликають у Вас захоплення і Вам хочеться живої музики?

У цій справі створити яскраву і веселу атмосферу на святі допоможуть вокалісти та групи рідних просторів Запоріжжя.

Музика володіє силою змінювати настрій і емоції, допоможе створити атмосферу єдності. 

Вибір на весілля музикантів може здатися складним завданням, з великою різноманітністю в музичних стилях і техніках виконання, як же вибрати виконавця або групу? Як найкращим чином задовольнити ваші музичні уподобання? Команда Джем вирішила представити Вам кращих запорізьких виконавців.

Сурен Маркарян - професійний, харизматичний, весільний і ресторанний співак. Співає на багатьох мовах світу, в репертуарі хіти вітчизняної та зарубіжної естради. Яскравий і по - південному темпераментний співак зробить Ваше весілля незабутнім і душевної. Для того щоб створити музичний настрій саме для Вашої пари репертуар вибирається спільно, із суворим урахуванням Ваших побажань.

Музиканти Вова Бехтер і Яна Серебрякова

Найголовніше спогад, яке залишається після весілля - це атмосфера свята ... Ви хочете, щоб атмосфера події запам'яталася вам і вашим гостям надовго? Тоді вам просто необхідно, щоб на святі виступив дует вокалістів - Вова Бехтер і Яна Серебрякова! Молоді, енергійні, емоційні - ці хлопці підірвуть будь-яке весілля величезним репертуаром пісень, який поповнюється, розширюється і обробляється кожен місяць.

Вокалістка Світлана Шапошник перетворить Ваше весілля в яскравий сюжет під ритми української народної пісні. Неповторне і колоритне виконання українських та російських народних пісень.

В репертуарі Світлани Шапошник близько 200 народних пісень на будь-який смак. Можливо, виконання народних пісень у супроводі баяна.

Музиканти Кавер-група Tequila Band .команди музикантів, яка зробить ваше свято по-справжньому незабутнім, що розділяє різні музичні інтереси від сучасних клубних хітів до класики 80х-90х. Почуття гумору і приємне спілкування з глядачами-невід'ємна якість групи.

Поєднання вибухового репертуару та професійного музичного багажу створює справжній творчий коктейль вибуховою текіли, який не залишить байдужим найвибагливішого слухача.

Клюйко Кирило професійний вокаліст, виконає всі Ваші музичні побажання. Кирило Клюйко також працює з багатьма ресторанними співачками, тому на торжестві можливий чоловічий і жіночий вокал, виходячи з Ваших задумів.

Якщо Вам потрібна жива музика на торжество запросіть вокальний дует "SlavAnna" і свято пройде на самим вищому рівні !!! Яскраве музичне забезпечення Вашого заходу - наша турбота!

Міла Древетняк

Вокалістка здатна музично оформити будь-яке святкування, живе виконання додасть вечора особливу атмосферу і подарує гарний настрій. Хочете більше драйву і запальну дискотеку? Міла Древетняк майстерно підбере музику на Ваш смак!

Вибір залишається за Вами!

 

 

©Владислава Земляна  

вокальный дуэт
певец на свадьбу
кавер-группа на свадьбу в запорожье
певица в запорожье
певица на свадьбу в запорожье
народная певица
музыкант на свадьбу в запорожье