ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Як організувати весілля

Дорогі молодята, вітаємо Вас з такою важливою і світлою подією у Вашому житті. Скоро весілля, а значить, пора починати підготовку.

Ми хочемо, щоб весільні клопоти виявилися для Вас максимально приємними і цікавими, а значить, зробимо все, щоб джемовий проект став відмінним і незамінним помічником у цьому питанні.

Працюючи на весільному ринку вже 6 років, ми знаємо кожен нюанс і дорогу до весільної казки. Ми - надійний міст між щасливими парами і весільними фахівцями.

Участь в нашому проекті підходить кожній нареченій, оскільки відкриває всі можливості для створення ідеального весілля.

проект джем вэддинг

 
 
Хочете самостійно готуватися до весілля? Сервіс - BridesHelp, який працює на безкоштовній основі, стане незамінним помічником саме для Вас.
консультационный центр брайдс хэлп
Дуже важливо прислухатися до професіоналів, дізнаватися деталі підготовки і отримувати вигоду, навіть якщо хотілося відмовитися від допомоги. Абсолютно безкоштовно ми даруємо кілька годин консультації. На цій зустрічі Ви отримаєте дисконт на всіх весільних фахівців, представлених в каталозі JAM Wedding. Сума знижки починається від 5% і вище. Завдяки дисконтній основі твій бюджет помітно зменьшиться.
 
 организация свадьбы джем вэддинг
Організація весілля. Пропонуємо Вам вибірковий підбір весільної команди або ж повну організацію свята під ключ. Це доступна і цікава можливість скорочує Ваш час на пошук кращих фахівців, відкриває великі можливості з урахуванням будь-якого бюджету весілля і задумів.
Ми маємо в своєму розпорядженні базу всіх прайсів запорізьких весільних майстрів. Розповімо всі підводні камені при замовленні того чи іншого закладу. Навчимо вірно, складати покроковий план підготовки заходу. Подивимося роботи на плазмі і зможемо організувати особисту зустріч з фахівцями.
- У Вашому розпорядженні виявиться ретельно розроблений таймінг майбутнього весілля.
- Консультаційно, в онлайн-режимі, наші менеджери будуть готові прийти Вам на допомогу з усіх питань підготовки.
*** Запис на безкоштовну консультацію *** або записуйся по телефону 097 949 61 31
 
 координация джем вэддинг
Максимальний джемовий пакет - це всі перераховані вище послуги та координація в день весілля. Це надійний європейський варіант весільної підготовки. Досить назвати ключові побажання і наша команда сама знайде все для Вашого весілля. Ми беремо на себе повну відповідальність за Ваш весільний день. Послуга платна, вартість координації фіксована, не залежить від кількості обраних опцій. Приходьте на консультацію та дізнавайся докладніше або записуйся по телефону 097 949 61 31
При замовленні координації весілля ми допускаємо наявність весільних фахівців, які ви бронюєте самі.
 
*** Запис на послугу весільна координація
Декор від Jam Wedding.
 За 6 років роботи ми провели весілля більш ніж, для 250 щасливих пар! За ці роки ми навчилися розуміти, чого прагнуть молодята, який декор в тренді і де знайти необхідну атрибутику. Всі Ваші задумки легко здійсненні і реальні для нас. Ми гарантуємо стильне і вишукане оформлення весілля в кращих весільних напрямках.
Журнал JAM Wedding
журнал джем вэддинг
Це територія найстильніших весіль Запоріжжя, кращі Фотодобірки і авторські фотосесії. Ми будемо раді розповісти про Ваш весільний день в проекті «реальна пара». Для Вас і тільки для Вас, ми напишемо красиву і романтичну історію про кохання і вірність. Впродовж року, сторінки журналу будуть зберігати Ваші світлі весільні знімки, і надихати наречених.
Портал
Це ультрасучасний і надзвичайний сервіс для наречених. Ми перший в Україні онлайн організатор. Величезна база партнерів, унікальні статті і фото звіти. Все про весілля на одному ресурсі. А також можливість розповісти про весілля в проекті "весілля Запоріжжя" з необмеженою кількістю знімків і унікальною статтею від команди Jam Wedding.
Підписка на розсилку Jam Wedding для наречених.
рассылка джем вэддинг
Це унікальні матеріали і надихаючі добірки. Це акції і знижки на співпрацю з Jam Wedding.
 Jam Show Найстильніше Весілля
Це вечірка для стильних наречених. Реальні пари прагнуть знайти весільних партнерів, і ми зробимо ідеальні умови для Вашої зустрічі. Майстер-класи, покази та презентації - все для того, щоб Ви вибрали собі весільних фахівців за найвигіднішою ціновою політикою.
Обирайте найбільш необхідні можливості джемового проекту саме для Вас!