ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

ВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ

 Зірковий весільний організатор Колін Кові розробив неймовірні ідеї для виїзної весільної церемонії на пляжі спеціально для розкішного мексиканського готелю Palace Resorts.  Jamwedding пропонує своїм читачам надихнутися приголомшливою красою декорів (а також ознайомитись із ведучими виїзної церемонії у Львові).

 Спекотний захід сонця

 Насичено-помаранчевий та яскраво-гвоздичний кольори ідеально поєднуються з природнім тлом заходу сонця.

 Лавандова розкіш

 Плавні природні лінії та органічні форми стали натхненням для цієї ідеї. Крісла декоровані тканиною з ніжними квітковими аплікаціями. Каскад лавандових відтінків переходить у лінію проходу до арки, прикрашеної  бісером.

 Морська глибина

 Строгі темно-сині та білі візерункові тканини – біле обрамлення альтанки на фоні блискучого морського плеса.

 Романтичний червоний

 Вогняна, пристрасна й ультрамодна ідея. Крісла вбрані у цупку дамастову тканину. Прохід до арки – стрімкий, як злітна смуга. Приголомшливі червоні квіти прикрашають білі колони альтанки.

 Металевий пісок

 Дорогоцінні метали та свіжа краса морського пляжу надихнули майстра на цю ідею, вибагливу, як сама природа.

 Сяюча перлина

 Відтінки білого та айворі у поєднанні з фактурами, що прикрашають стільці для гостей, створюють відчуття елегантної класики. Величні колони, квіткові акценти та ніжне мерехтіння свічок довершують образ.

 Екзотичний павич

 Стільці прикрашені квадратами блискуче-бірюзового та білосніжного кольорів. Це чудово поєднується з рослинними відтінками зеленого. Райдужні павичеві пір’їни додають церемонії вишуканості. 

 Невинна чистота

 Тонка, піднесена і абсолютно чарівна ідея з ніжними тонами блідо-білих кольорів. Чистота перлин та невимушено скуйовджені фактури тканин додають мінливості образу і дарують ранкове натхення.