ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Ідеї весілля за кордоном

 Наважитись на весілля за кордоном – це сміливо! В першу чергу тому, що ви пливете проти течії. Течії стереотипів, звичаїв, раціональності та навіть умовних обов’язків перед рідними. І так – настройтесь на довгий організаційний період, збір документів та відчутні грошові затрати. Та хіба всього цього не можна сказати, в тій чи іншій мірі, про класичне весілля вдома? До того ж, ви швидше за все звернетеся до весільної агенції, яка планує весілля за кордоном, і жити стане одразу легше. 

 Важливо: чи офіційне весілля ви плануєте? Бо якщо ні, то весільну церемонію, яка не буде мати юридичної сили можна влаштувати без проблем і практично будь де, і як завгодно часто – хоч кожного дня. Як варіант, ви можете обвінчатися тут, а закордоном провести лише саму церемонію. Можна поїхати в якийсь тур Європою і одружуватись в кожному місті. Організувати це — можливо! 

 Але якщо йдеться про офіційне вінчання, то доведеться постаратись.

 Але не переживайте. І в Україні такі весілля дозволені, якщо все буде згідно букви закону. 

 Країни 

 Зате на іншій стороні можуть виникнути свої нюанси. Наприклад, на Кубі організувати весілля можна тільки в готелі; в Греції необхідно пробути одну добу в Афінах; в Мексиці для цього потрібно пробути в країні 3 дні, а у Франції цілих 40. 

 Найбільша складність – знайти місцеву весільну агенцію, яка займеться вашим весіллям. Далі ви, звичайно, будете в постійному контакті, і буде вже легше. Хоча є і наші українські агенції, які також займаються закордонним весіллям. 

 А ось список країн найбільш зручних для весілля за кордоном: Італія, Англія, Чехія, Франція, Іспанія, США (Лас-Вегас) Індія, Шрі-Ланка, Балі, Турція (Анталія) і Мексика. 

 Документи 

 Ще трохи конкретики. Ніхто і ніде не любить стикатися з бюрократією, але у випадку офіційної реєстрації шлюбу за кордоном оминути її не вийде. Зате після цього можна бути впевненим, що весілля практично вже відбулося. Отже. Ще до від`їзду подбайте про наступні документи: 

 • паспорт громадянина України;
 • закордонний паспорт;
 • свідоцтво про народження;
 • якщо раніше було розлучення, то свідоцтво про розлучення;
 • якщо ваш попередній чоловік/дружина померли, то свідоцтво про смерть;
 • якщо раніше був шлюб, то свідоцтво про попередній шлюб;
 • свідоцтво про зміну прізвища, якщо плануєте його міняти;
 • у випадку, якщо вам ще немає 18 років, свідоцтво про згоду батьків.

 Це універсальний перелік. Всі ці документи повинні бути перекладеними на державну мову країни, в якій ви збираєтесь вінчатися, і завіреними у нотаріуса. Залежно від обраної вами країни, цей список може змінюватись і доповнюватись. В деяких країнах вас можуть попросити подати свідоцтво про судимість (якщо була), здоров`я, постійне місце проживання і т. д. 

 Після вінчання вам видадуть документ, який потім ви повинні будете обміняти на свідоцтво про шлюб вже тут, в Україні. 

 Як бачите, весілля за кордоном юридично непростий процес. І займатися ним повинні люди з відповідним професійним рівнем. 

 Ціни

 Ціни залежать від різних факторів: 

 • від сезону. Наприклад, в Європі туристичним сезоном є літо, а на різноманітних екзотичних островах – зима. Бо саме зимою туди стікається найбільша кількість туристів. Тому обираючи протилежні пори року відповідно, ви зекономите;
 • від тривалості перебування у готелі;
 • від вартості трансферу від аеропорту чи вокзалу до готелю;
 • від харчування;
 • ну і звичайно, від послуг різних весільних професіоналів, таких як флорист, декоратор, і т д. 

 Але:

 Після весілля вдома, ви, швидше за все, поїдете у медовий місяць. Весілля за кордоном – прекрасна можливість поєднати ці дві події і зекономити.

 Ще одна можливість зекономити – це декор. Як правило, такі весілля проходять в якихось райських куточках землі чи просто в настільки красивій обстановці, що декор потрібний мінімальний. Наприклад, всього лиш одна весільна арка і стільчики для гостей. 

 Деякі мережеві готелі (наприклад, Sandals, Beaches, Dreams) пропонують дуже дешеві або і взагалі безплатні весільні церемонії, за умови певної кількості проведеного часу у них. Звичайно, додаткові весільні послуги – за додаткові гроші. 

 Яку би країну ви не обрали, не зважайте на бюрократичні та інші можливі труднощі, адже якщо весілля вашої мрії закордоном, то ви повинні це зробити!

весілля за кордоном