ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весілля за кордоном

 Нерідко ми чуємо і бачимо в ЗМІ, як і де одружуються знаменитості. Хто в Барселоні, хто у Венеції, хто в Домініканській республіці. Це все при тому, що ніхто не є громадянином країни, де власне проходить церемонія. Тому виникає питання, а чи не є ця «весілля» театральною постановкою і по-справжньому можна одружуватися тільки на батьківщині однієї зі сторін? Насправді не так. Цілком можливо одружитися майже в будь-якій країні світу з усіма офіційними паперами. А тому, весь цей шик і блиск цілком доступний і простим смертним. Розглянемо ж деякі варіанти.

 Крижана церква в Швеції.

 Так, дійсно крижана. Все в церкві, навіть вівтар, зроблено з криги. Ну, окрім, хіба що, священика. Церква будують кожну зиму, а навесні вона тане. Вже сам цей факт злегка приголомшує. Знаходиться все це диво дивне в містечку з невимовною назвою Юккас'ярві. Церемонії проводяться з кінця грудня до кінця квітня. Церква вміщає до 40 чоловік, так що можеш і гостей із собою прихопити.

 Берег моря в Домініканській республіці.

 Саме тут також може пройти церемонія возз'єднання ваших пристрасних сердець, тільки замість маршу Мендельсона буде звучати домініканська Маренго, а церква замінить весільна арка і пляж Карибського моря. Все це більш ніж реально. Збираєте всі документи, подаєте їх за два місяці до церемонії, переводите на іспанську, завіряєте нотаріально, і все! Також на церемонії повинні бути присутніми двоє повнолітніх свідка (не родичі!) І перекладач.

 Лондонське око.

 Тут вже треба, щоб ви не боялися висоти, адже мова піде про найбільший колесі огляду в Європі і про висоту в 135 метрів. Приватна капсула місткістю 25-30 людина може стати вашим особистим РАГСом. Як правило, агентства пропонують кілька «пакетів» послуг, в залежності від кількості оборотів і ваших фінансових можливостей. Ця процедура, на відміну від двох попередніх, вже може обійтися недешево (до 4 тис фунтів стерлінгів). Але це Лондон, і воно того варте.

 Підводна церемонія в Таїланді.

 Таке явище вже в деякому роді можна вважати мейнстрімом, але багато кому весілля під водою все ж таки здасться вінцем незвичайного та оригінального. Задоволення це теж недешеве (близько 3 тис доларів США), але це ж тільки раз в житті, адже так?

 Взагалі варіантів проведення офіційної весільної церемонії існує стільки, скільки країн у світі, стародавніх і сучасних традицій і широти фантазії винуватців торжества. Так що, мрійте, думайте, плануйте і робіть життя яскравішим! 

весілля за кордоном
весілля за кордоном
весілля за кордоном
весілля за кордоном
весілля за кордоном