ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весілля у Вегасі

Любов двох сердець творить дива. Світ навколо сяє чарівністю та магічним сяйвом. Для закоханих немає перепон і про своє щастя вони готові оголосити всьому світу.

Ви напевно пройшли низку весіль, схожих за сценарієм викуп нареченої - РЦС - банкет. А тепер задайте собі питання, це те, що Вам потрібно? Купа гостей, яких Ви бачите раз на рік, нечувані розтрати на банкет і розваги ... адже все можна провести кардинально навпаки.

Яскравий, галасливий і азартний Вегас - рай для весілля на двох.

Vegas. Відмінне місце для тих, кому знесло дах любов'ю. Мріяли про подорож з пригодами? Вегас чекає на Вас. Для того щоб оформити відносини першим ділом відправляйтеся в місцевий суд Clark County, з метою отримання Marriage License (дозволу на шлюб) 60 $.

Далі, необхідно вибрати місце церемонії (проводять в невеликих каплицях, які називаються Chapel або ж в альтанках біля каплиці Gazebo (церемонія при цьому, може не мати нічого спільного з релігією), і міністра (людина, майже наш церемоніймейстер) 120 $.

Наступний крок здача оригіналу сертифіката в Clark County Recorder для реєстрації.

Важливо! За законом це повинні зробити представники організації, що здійснює реєстрацію протягом 10 днів. Оригінал залишається в Clark County, а вам поштою висилається копія (отримати завірену копію, швидше можна впродовж дня) 15 $.

Для того щоб сертифікат був дійсний в Україні необхідно отримати Апостиль (Apostille) 20 $.

Після всієї паперової тяганини, Вам потрібно перевести документи на рідну мову і завірити їх у нотаріуса. Потім подружжю потрібно подати паспорта на штамп і, що важливо, на зміну прізвища нареченої, оскільки такої традиції на Заході немає.

Якщо Вас злякала складна схема укладення шлюбу, то можна провести жартівливий обряд схожий з весіллям, але який не має юридичної сили. Це може бути гра в весілля або ж репетиція офіційного шлюбу.

 

Ось так яскраво і сміливо можна провести весілля для двох.

 

Владислава Земляна ©