ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Топ 5 місць для ідеального медового місяця

Медовий місяць - найпрекрасніший, найщасливіший час у житті молодої сім'ї.

Ейфорія, щастя і любов наповнюють цей період життя молодих.

Де ж провести його? Куди відправитися після весілля? Це повинно бути особливе місце, вона повинна залишити після себе незабутні враження, теплі спогади та відчуття всепоглинаючого щастя. Куди ж відправитися? Європейські столиці, тропічні острови, райські містечка, кращі пляжі світу просто ваблять молодят.

Хочете дізнатися наскільки може бути чудовою природа? Тоді вирушайте на Фіджі. Це ідеальне місце для парочки закоханих. Таємничі гроти і печери, мальовничі бухти і приголомшливі пляжі. Фіджі - це одне з найромантичніших місць на землі.

Палм Біч - суперсучасний курортне місто. Тут створені всі умови для ідеального відпочинку. Палм Біч - це активне нічне життя, водні види спорту. Шопінг та приголомшливі пляжі.

А Ви не були на Таїті ?! Цей острів Океанії може похвалитися гарною кухнею, прекрасними пляжами, самобутньою культурою та висококласними готелями. Не дарма ж сюди втік від благ цивілізації знаменитий на весь світ художник Гоген.

Рим- «Вічне місто» прекрасно підійде для тих, хто любить міський відпочинок з відвідуванням музеїв і розгляданням архітектурних надмірностей, а їх вже в Римі хоч відбавляй, починаючи від Колізею і закінчуючи Собором Святого Петра. Прекрасні краєвиди, багата історія і культури, італійська кухня, нічне життя - про що можна ще мріяти?

Гаваї ... Хто хоч раз побував на цих чарівних островах, обов'язково сюди повернеться. Тут панує неповторна атмосфера всепоглинаючого веселощів і радості. Лазурний океан, екзотичні коктейлі, затишні бухти, запальні танці так і ваблять закоханих з усього світу. Не вірите? Переконайтеся самі!