ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Ситцеве весілля

Ось вашій маленькій ще родині виповнився рочок! Святкуємо ситцеве весілля! Чому ситцеве? Ця тканина приємна на дотик і зазвичай яскравих відтінків – таким самим виглядає і сімейне життя. Коли щоразу хочеться доторкатися одне до одного і все в рожевих кольорах і без окулярів. Але ситець також і тоненький, легко рветься. Тому перший рік – час особливо обережно ставитись до коханої людини. Ви вже пройшли випробування «на міцність» - пережили перші сімейні бурі, (розбита перша тарілка весільного сервізу), «притерлися» в побуті  (страшні таємниці розкрито: тепер ти знаєш, що інколи Він одягає шкарпетки різного кольору), навчилися поступатися одне одному (за умови, що інший/інша готує вечерю).

Окрім того, ситець – проста і доволі дешева тканина. Він символізує перехід від сповненого пестощів медового місяця до буденних справ, які ви будете долати пліч-о-пліч. Формування сім'ї все ще триває, але нарешті твоя прабабця перестала плутати Його ім'я з іменами твоїх колишніх бойфрендів. А ти починаєш розуміти, що втілення весільних обітниць – справа, яка потребує інколи і сліз, і поту.

Зазвичай на першу весільну річницю парі дарують ситцеву постільну білизну, рушнички для кухні, ситцевий одяг. Порада для тих, хто хоче виділитись своїм оригінальним подарунком – натягніть на рамочку ситець і наклейте на нього колаж з весільних фотографій подружжя. Пара може обмінятись ситцевими хусточками, зав’язавши їх на вузлика. Це свідчитиме про те, що, незважаючи на розпаровані шкарпетки і незакриту кришку на унітазі, ти все ще хочеш дочекатися спільних правнуків!

Також саме через рік відкривають одну з пляшок шампанського, які стояли перев’язані стрічкою у молодят на столі (другу, зазвичай відкривають, коли народжується малятко). Запросіть на своє святкування лише батьків, свідків і найближчих друзів – не варто влаштовувати пишних гулянок. Не забувайте, ситець – матеріал тонкий, його легко порвати чужими заздрощами.

Які ще бувають РІЧНИЦІ ВЕСІЛЛЯ – читай в рубриці Традиції