ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільні забобони

Підготовка до весілля - час не з легких!

Кожна з нас усвідомлює, що Такий день буває тільки раз в житті і твоє весілля повинна бути продумана до дрібниць!

Мало тобі війни з родичами, які «краще знають як треба», так ще й весільні прикмети обмежують тебе в твоєму виборі. Роками нам вбивали в голови, що одружуватися в травні - не можна, а дощ на весіллі - не до добра. В результаті доводилося прислухатися до безглуздим забобонам і відмовляти собі в задоволенні зробити так, як хочеш ти. Давай, нарешті, розберемося, де брехня, а де правда!

 
Прикмета №1: Наречений не повинен бачити плаття нареченої перед весіллям
- Як і більшість забобонів, це - сягає корінням у минуле. Раніше плаття нареченої було частиною приданого і його намагалися зробити якомога багатшими і розкішніше. Плаття до весілля дозволяли побачити тільки рідним нареченої і кравцем. Пов'язані такі побоювання були елементарно з тим, що плаття могли вкрасти! Сьогодні тема приданого не актуальна, але все ж якщо ти хочеш добитися ефекту «несподіванки» і вразити свого улюбленого образом нареченої - не показують йому своє плаття, адже перша зустріч нареченого і нареченої - це емоції, які дорого коштують і залишаються в пам'яті на все життя !
 
Прикмета №2: Не можна виходити заміж в травні - все життя будеш маятися
 
Знову ж таки, це одне з найпоширеніших забобонів бере свій початок в історії. Травень - вважався одним з найбідніших місяців в році, що було пов'язано з відсутністю врожаю. Це була пора засіву і важких польових робіт. Продукти, заготовлені з осені, вже закінчилися, а нові ще не з'явилися. Тому травнева весілля - була розкішшю, яку люди не могли собі дозволити. Ось звідси і пішла вся ця «мука»! А на ділі травень - один з найтепліших, квітучих і красивих місяців в році! Весняні весілля найромантичніші, і приводів переживати про погоду набагато менше, ніж в горезвісному вересні.
 
Прикмета №3: ​​Не можна грати весілля у високосний рік
 
З якоїсь причини високосний рік вважається несприятливим, не тільки для весілля, а й взагалі. Хоча високосний рік винайшло людство для коригування календаря. Та ж історія і з 29 лютого. Що цікаво, з точки зору «неугодність» - за церковними канонами ніяких заборон на шлюб у високосний рік немає, а значить і приводів переносити весілля - теж.
 
Прімета№5: Наречена повинна виходити заміж в старих туфлях - до удачі
 
Ця прикмета пов'язана виключно з практичністю і передбачливістю - в старих туфлях ймовірність натерти ноги дорівнює нулю, а ось в нових - більш, ніж можлива.
 
Прімета№6: Ніч напередодні весілля наречений і наречена повинні провести окремо
 
Якщо є така можливість - чому б і ні? Встигнете трохи один по одному скучити, та й останні приготування до весілля можуть обійтися і без очей нареченого. До того ж - це прекрасна можливість згадати ті часи, коли твій улюблений заїжджав за тобою, щоб запросити на побачення! Але це марновірство пов'язано, скоріше, з тим, що раніше поняття «цивільний шлюб» була небажана, і пари жили роздільно. А також не могло бути й мови про будь-яких відносинах, крім платонічних. Звичайно, ніч напередодні весілля молодята проводили порізно! Але якщо ви хочете провести її разом - це ваше право і ніхто не може вам перешкоджати!
 
Ще парочка прийме, які не варто приймати близько до серця:
 
Дощ на весіллі - до слізної життя або ж, навпаки, до достатку. Більшість прикмет, пов'язаних з порами року або погодою ставали такими через врожаю. Дощ - до врожаю, а хороший урожай до достатку. А взагалі дощ на весіллі - це просто дощ, а у природи, як відомо, немає поганої погоди.
 
Зламаний каблук на весіллі - значить, життя буде кульгати, але це всього лише маленька неприємність, яка може трапитися з кожною. Візьми з собою балетки! І ноги не втомляться, і тобі буде спокійніше.
 
Впустити кільце на весіллі - до нещастя. День весілля - самий хвилюючий день у житті кожного, і від хвилювання можна упустити все, що завгодно, не тільки кільце! А нареченій з витонченим манікюром - тим більше. Так що потренуйтеся надягати один одному кільця заздалегідь, а якщо така неприємність все ж сталася - не думайте про це! Адже всі біди - у нас в голові.
 
І ми не втомлюємося повторювати - забобони придумані людьми і ніякого «несприятливого» підтексту в їх невиконанні немає і бути не може! Насолоджуйся приємною і хвилюючою підготовкою до свого Самому Головному Події та викинь з голови дурні забобони!
 
Jamжелает тобі вдалого весілля, всупереч всім прикметам і забобонам!