ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільні традиції

Деякі весільні обряди, на жаль, не тільки втратили свій символічний сенс, але і перетворилися на справжнє випробування для молодят.

 

Чого варті сучасні викупи в під'їздах і зняття підв'язки нареченої під гучне «улюлюкання» гостей!

 

Довідка з історії:

Традиція викрадати наречену і платити за неї викуп з'явилася ще у давніх слов'ян. Справа в тому, що на Русі право на першу ніч з нареченою мав пан, дворянин і пан. Женихам, природно, дана ситуація була не до душі! Саме з цього, новоспечений чоловік крав наречену в самий розпал веселощів. А якщо добрий молодець, спасував і не догледів за судженої - будь ласкавий, плати пана викуп за свою кохану. Якщо у жениха не вистачало грошей - на допомогу приходили вірні друзі.

На зміну цим традиціям приходять нові, не менш зворушливі. JAM вже розповів тобі про обряд «пісочна церемонія». І підготував ще кілька цікавих традицій, які ти можеш запозичити.

Під час першого танцю всі гості оточують молодят, взявшись за руки і утворюючи сердечко.

Сентиментальні американці придумали ще одну традицію. Після проголошення весільної клятви наречений і наречена кладуть в спеціальну коробочку листи, написані один одному напередодні весілля. Батько нареченої туди ж кладе пляшку вина і нагадує молодим про те, що скринька потрібно відкрити під час першої сімейної сварки, налити келих вина і розійтися по різних кімнатах - читати листи! І найголовніше, написане, запам'ятати і засвоїти на все життя!

Якщо ти, дивлячись фільм про весілля, розчулювалася, як бабуся тремтячими руками одягає на шию нареченій своє намисто, то пора покласти початок власним реліквіям:

За бельгійським традиціями прийнято, щоб наречена вишивала на носовому хусточці своє ім'я. Хусточка необхідно взяти з собою на церемонію, а після - зберігати до одруження дітей.

Символом єдиного щастя у французів є чаша під назвою "купе-де-шлюб '. З неї молоді одночасно повинні зробити по ковтку вина.

Якщо ваша пара після весілля планує переїхати в свій будинок - є привід перейняти норвезьку традицію.

Посадіть з двох сторін від дверей будинку маленькі ялиночки. Їх зростання символізує міцний сімейний союз. Заодно, JAMовая наречена позбавить чоловіка від російської обов'язки «посадити дерево».

Мила грецька традиція - написати на підошві туфельок імена незаміжніх подруг. Та, чиє ім'я зітреться першим і буде наступною нареченою. Набагато оригінальніше, ніж приїлися напис «Я»

Якщо ти хочеш яскраву і неповторну, доведеться проявити фантазію! Так-так! А хто казав, що буде легко :)

 

Аліна Стойчева