ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Перша річниця весілля

Перша річниця або ситцеве весілля одна з пам'ятних дат. Зазвичай, в цей день молоді запрошують виключно близьких родичів і друзів.

Як проходить перша річниця весілля?

 

Якщо день весілля випав на теплий сезон, то відмінною ідеєю буде зібрати всіх на шашлик в першу річницю. Дача або будиночок у води, а може «вилазка» на стару добру галявину під будинком - вирішувати вам. Але відсвяткувати цей день однозначно потрібно. Адже саме він закладе початок традиції святкування сімейних дат.

Для «зимових» молодят ситцеве весілля - можливість запросити всіх близьких до себе додому. Тут вже молода дружина повинна показати себе у всій красі. Складно, клопітно, але приємно ...

При всіх гостях, -супругі перволітки відкривають подаровану на весілля пляшку шампанського. Другу ж пляшку бережуть до народження дитини.

Деякі пари до першої річниці «дозрівають» на вінчання. Якщо ж ви ще не готові, цілком доречно сходити до церкви і поставити свічки за здоров'я один одного.

Що дарують на ситцеве весілля?

У цей день чекайте від гостей в подарунок предмети для будинку: постільну білизну, рушники, банні халати, скатертини, гардини, декоративні подушки. Тобто, все, що неодмінно стане в нагоді господині для підтримки затишку в домі. Молоді, як правило, не соромляться і повідомляють про свої бажання, щоб гості вже точно влучили з подарунком.

Можливо, у вашої пари немає бажання відзначати річницю весілля з близькими, і ви вирішили усамітнитися. Що ж, це зайвий привід вдягти сукню та сходити в улюблений ресторан. Хто знає, може до вечора бульбашки шампанського настільки закрутять вам голову, що ви побіжите додому збирати речі для подорожі. Адже ми живемо один раз, чи не так?!

  Аліна Стойчева