ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Паперове або скляне весілля

Wedding JAM продовжує розповідати про весільні річниці в рубриці Традиції. Наші читачки вже дізнались про зелене та ситцеве весілля.

На черзі - друга весільна річниця. Її називають паперовою або ж скляною. Одне легко порвати, зім’яти, спалити, а інше – розбити або розколоти. Ця назва натякає, що кохання, навіть найсильніше, – так само вкрай крихка річ. Два роки – це невеличкий термін, тому слід ставитись одне  до одного з ніжністю і турботою (в ідеалі – аж до червоного весілля :)). Однак за ці два роки ви так само встигли дуже добре вивчити звички своєї половинки (інколи – не найприємніші). Встигли навіть змиритися з тим, що ваш чоловік щиро вважає, нібито червона краватка пасує до його рожевої сорочки.  Відчули насолоду від спільного проживання (і так само деякі розчарування). У кожного з вас, можливо, свій погляд на регулювання сімейного бюджету. Найчастіше в цей час подружжя вже починає планувати на далеке майбутнє і відкладати деякі кошти для спільних глобальних покупок. Побутова  «притирка» двох характерів все ще триває. Ви вчитесь дослухатися думки партнера і поважати його точку зору.

Якщо до цього часу вже з’явилось дитятко, то до всього додається ще й безліч клопотів і турбот. Тоді підтримка друзів та допомога родичів – як ковток свіжого повітря.

Паперове весілля святкують в усьому світі по-особливому.  В Китаї, наприклад, влаштовують ритуальні танці в паперових вбраннях. Раніше у Візантії на святкуванні другої річниці чоловік і дружина дарували ляльки і ховали в них записки про переваги та недоліки одне одного. В Греції та Угорщині танцюють особливий «танець грошей».

Напишіть одне одному в цей день листівочки зі словами кохання або подаруйте симпатичну скляну фігурку у формі серця. На святковий стіл, поряд із приборами гостей, покладіть олівець і папірчик, щоби запрошені могли, якщо забажають, написати для вас якісь приємні слова або ж намалювати символічний малюночок. Ці папірчики згодом можна підвісити до невеличкого деревця (в крайньому випадку – до домашнього фікуса :)) і зробити ось таке імпровізоване «дерево побажань».

На другу річницю весілля прийнято дарувати книги, фотоальбоми, шпалери в нову квартиру, скляну карафку, вазу або фужери.