ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Міфи про вінчання

Вінчатися чи ні? Зараз або почекати? Чи можна вінчатися, будучи вагітною? Запрошувати чи на вінчання батьків і друзів? Чи можна брати на вінчання дітей? Ці запити стають популярнішими день у день. Здавалося б, вінчання - не тенденція, і всі відповіді на питання повинні бути сталими. Але, наші милі нареченої так не думають. А значить, JAM поспішає на допомогу і розкриває брехливі міфи.
 
 ТОП-5 міфів про вінчання
 
Міфи про вінчання живучі, і поширюються зі швидкістю міфів про «весілля в травні»! Ми вибрали, мабуть, самі абсурдні.
 
Міф №1: Не можна вінчатися з тим, хто не ходить до церкви.
 
Того, чого немає сьогодні, може з'явитися завтра. Пари, які вирішили повінчатися, обов'язково проходять бесіду зі священиком. Разом з поняттям «шлюб» і «сім'я» молоді дізнаються основоположні поняття віри, сповідаються і причащаються перед Таїнством. Хто знає, може бути, після Вінчання, ви відкриєте для себе новий світ. До того ж, досить безглуздо займатися вимірами глибини і ширини віри людини. У переліку перешкод до вінчання пункту «недостатня віра» - немає!
 
Міф №2: Вінчатися - це модно!
 
Модно з розумним виглядом просторікувати про те, що Вінчання - це модно. Таїнство Шлюбу знаходиться поза часовими і модних понять!
 
Міф №3: Не можна вінчатися на початку сімейного життя.
 
Переконатися в силі своїх почуттів природно потрібно. І зробити це, логічніше, до укладення шлюбу, народження спільних дітей і спільного кредиту на квартиру. Якщо ж у вас виникло бажання влаштувати тимчасову перевірку своїх почуттів, то може не варто взагалі замислюватися про вінчання?
 
Міф №4: Вінчатися вагітної - це гріх.
 
Гріх було завагітніти до весілля, якщо вже так. Але перед вінчанням обов'язкове сповідь, яка підводить риску всім неправильних вчинків протягом життя. Відповідь: народжувати краще вінчаної.
 
Міф №5: У високосний рік вінчатися не можна.
 
 Досить дивне твердження. Жити ж в цей рік можна?! Це марновірство аналогічно «травневої весіллі». Більшої дурості не придумаєш, але, за статистикою, в цей період вінчань стає дійсно менше.
 
Завтра JAM розповість, що необхідно для підготовки до вінчання!
 
Аліна Стойчева