ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Ідеї для дівич-вечора

Ось і призначена дата весілля (JAM тебе щиро вітає). Гості запрошені, плаття куплено, торт замовлений. Всі важливі моменти вирішені, атрибути підготовлені. Залишаються лічені дні до весілля, і ти просто млієш, смакуючи торжество. Гаразд, кого ти обманюєш? Якщо ти читаєш цей текст, то, як мінімум одне питання у тебе залишилося не вирішеним. Як же організувати цей дівич-вечір!

 

В ідеалі, момент організації цілком і повністю беруть на себе подружки нареченої. Вони займаються пошуком місця, складають меню, вибирають розваги, а потім приводять щасливу наречену з зав'язаними очима. Але не завжди наші очікування виправдовуються. Будь готова зібрати подруг і загальними зборами вирішити, як же все-таки пройде твій ідеальний дівич-вечір.

 

Ми підготували тобі ідеї, які не соромно озвучити.

 

Ідея №1 Фотосесія

 

Поповніть ваш дружній фотоальбом новими тематичними фото. Для цього можна орендувати фотостудію, в якій є маса атрибутів або відправитися на природу - якщо дозволяє погода. Визначте єдиний стиль або колірну гамму ваших нарядів. Наймати фотографа або робити знімки самим - вибір за вами. Після фотостудії можна відправитися автомобільну прогулянку по нічному місту. До речі, деякі лімузини пропонують послугу «караоке».

 

Ідея №2 Екстрім-стрибок

 

Якщо твої подружки безстрашні, здивуй їх пропозицією зробити масовий стрибок з моста. Увагу присутніх вам забезпечено. А ти після цього «кроку в невідомість» точно не побоїшся переступити поріг РАГСу.

 

Ідея №3 «Щороку 31 грудня ми з друзями ходимо ...»

 

Чому тільки 31 грудня? Дівич-вечір у сауні відмінний спосіб розслабитися і привести тіло в порядок. Нехай кожна з подружок захопить кошти для SPA-процедур. У меню: морозиво, фрукти і фреші. А якщо в сауні ще є басейн ...

 

Ідея №4 Обговорення сценарію викупу

 

Відмінна ідея зібрати подруг на дівич-вечір в кафе і обговорити з ними сценарій викупу. Мозковий штурм видасть абсолютно непередбачувані ідеї. Ви зможете розподілити обов'язки і зони відповідальності: наприклад, одна подружка добре малює - вона зробить стінгазету, друга - той ще віршомаз - вона придумає привітальні слова. Головне нікого не обділити. Нехай кожна відчуває свою причетність до твоєму весіллі.

 

Ідея №5 Морська подорож

 

На вулиці спекотне літо, спекотний асфальт ширяє, шини автомобілів плавляться. І де в такій ситуації можна відгуляти? На воді! Оренда яхти на 3-4 години, шампанське, фрукти і ви - русалки, або морячки, або рибалки або пірати. Образ можна вибрати абсолютно будь-який! І зверни увагу на прогнози синоптиків. Хоча ... в такі дні у природи немає поганої погоди.

 

Ідея №6 «Поминки незаміжньою життя»

 

Все просто. Дрес-код: чорні сукні-міні. Замовляйте чорний лімузин. І вирушайте на вечірню прогулянку по місту.

 

Альтернативним варіантом може бути прогулянка «Ангелів і демонів». Половина подружок з ангельськими німбами виступають за твою щасливу заміжню життя. Друга половина хоче переманити тебе на темну сторону веселого життя. У людному місці ваша компанія може вибирати перехожих і просити їх проголосувати за «заміжню» або «холосту» сторону. Голосувати можна за допомогою монет дрібного гідності, які необхідно покласти в ту чи іншу коробочку. Ти ж в цьому випадку зображаєш з себе «святу мученицю», яка не може визначитися!

 

Врахуй, що такий дівич-вечір підходить для компанії «болтушек», які не відрізняються сором'язливістю.

 

Ідея №7 «Постой паровоз»

 

Здійсненно за умови загальної кількості не більше чотирьох чоловік. Ви можете здійснити подорож на поїзді. Тільки тут важливо не те, Куди ви приїдете, а то, Як ви доїдете. Купейний вагон і солодкий чай. Розмірений стукіт коліс завжди наштовхує на особливі думки. Піддайтеся теплим спогадам за столиком у вагоні-ресторані.

 

Сценарій дівич-вечора індивідуальний! Головне, не забудьте взяти з собою фотоапарат і гарний настрій.

 

Аліна Стойчева