ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільний плей-ліст

 Ти витратила купу часу і грошей на підготовку до весілля. Флористика – аж дух перехоплює, сукня – слинка тече, декори – слова зайві! Аж тут твій музика або ді-джей ставить якесь занудство з позаминулого року, під яке ніхто не хоче танцювати, і всі дружно виходять на перекур. Настрій зіпсовано, ти розчарована і зла.

 Щоби такої ситуації не виникло, напиши свій «чорний» список для музики – треки, які ти воліла б не чути не лише на власному весіллі, але й узагалі! Нашим «номер один» у такому списку йде пісня «Обручальное кольцо – непростое украшенье».

 Загалом «чорний» список мусить включати конкретні пісні або ж небажаний стиль музики. Найчастіше просять не вмикати трек, коли:

- під нього складно або незручно танцювати;
- морально застарілий;
- надто часто грає;
- не пасує до свята, містить дуже негативний зміст.

 Весільні організатори радять не вмикати Макарену або Танець маленьких каченят – це все ж таки не Новий рік у дитячому садочку. Пильнуй, аби не було пісень про розлуку, нещасне кохання, зраду і всякі інші приємні речі. Або інший приклад: умовна пісня під романтичною назвою «I love you» може насправді свідчити про безмежну любов автора до… маріхуанни:) Проглянь хоча би одним оком, який перелік пісень для розважальної частини пропонуватиме твій весільний DJ або музиканти – назва може бути оманливою. Наприклад, назва пісні Ірени Карпи «Очі твої» насправді про любов жінки до жінки.

 Нехай твій весільний плей-ліст заведе шановних гостей так, що вони мучатимуться від крепатури ще два тижні:)