ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Тости на весілля

Боїтесь публічних промов і тостів? Волієте обійтись віршиком з весільної листівочки? Оригінальні, жартівливі, прикольні тости на весілля - підбірочка від JAM Wedding спеціально для вас.

 1. В одному з древніх трактатів сказано: "Прагнення розуму народжує повагу, прагнення духу народжує дружбу, прагнення тіла народжує жагу, але тільки всі три народжують справжнє кохання". Нехай у вашому житті всі три прагнення завжди будуть разом. За кохання!
 2. Чоловік і дружина — це ті дві ноти, без яких струни сім'ї не зіграють повного акорду. Вип'ємо за прекрасну музику, яка звучатиме в серцях і зігріватиме родину.
 3. Жив один мудрець, який знав про все на світі. Одне молоде подружжя захотіло перевірити цього мудреця. Вони впіймали метелика, вирішили покласти його між долонь і запитати в мудреця: «Що в нас в руках?». Він, звичайно, відповість, що метелик. Тоді спитають: «Живий чи мертвий?». Якщо скаже - живий, вони стиснуть долоні, і метелик загине, а якщо відповість, що метелик мертвий  вони його випустять. Так і зробили. Коли ж запитали, живий чи мертвий метелик, мудрець відповів: «Все в ваших руках!». Бажаю молодятам, щоб ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в ваших руках.
 4. Щоб тіло боліло від любові, руки — від квітів, а губи — від поцілунків.
 5. Бернард Шоу зауважив: "Одружитися нерозумно, не одружитися - ще нерозумніше". Наші молоді із двох дурниць вибрали меншу. І правильно зробили! Молодці! За вас!
 6. Бернард Шоу якось був у товаристві відомої акторки.  
  Вона йому каже:   
   Якби ми з вами одружилися, і у нас народився син, то він був би такий ж розумний, як ви, і такий же гарний, як я.   
  На це Шоу зауважив:   
   А раптом навпаки!   
  У цій родині, де обоє  і наречений і наречена  розумні і гарні, немає ніякого ризику заводити дітей. Тож вип’ємо за те, щоб вони це якомога скоріше зробили!
 7. Реальне життя складається із безлічі дрібниць і життєвих ситуацій. Життя  це гірлянда різнобарвних  світлих і похмурих  днів. І від вашої розсудливості та згоди залежать спокій і благополуччя у вашому житті, дорогі молодята! Так нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті  щастя та радості. За ваше щастя, молодята!
 8. Уявіть собі величезне, безкрає море, і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, море спокійне, і людина може відпочити. Але частіше море хвилюється, круті, небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і чоловікові так хочеться в тиху гавань. Гарна родина  це тиха гавань, де гріє сонечко турботи та присутності близьких. Так вип'ємо за народження нової сім’ї і побажаємо їм довгого та вдалого плавання по хвилях життєвого моря.
 9. Одного правителя запитали:  
   Як ти зберігаєш мир і спокій у своїй державі?  
  І він відповів:  
   Коли я в гніві, то мої люди спокійні, вони заспокоюють мене. Коли вони гніваються, я заспокоюю їх. Родина - це держава в мініатюрі. Мій тост за те, щоб подібним чином зберігалися мир і спокій і у вашій родині.
  Я помічаю один анатомічний парадокс у нашого нареченого. Не дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа! Там, де сидить його чарівна дружина. Бажаю, щоб цей феномен зберігся на все їхнє довге, щасливе життя, і щоб союз цих сердець був непідвладний ніяким бурям, примхам, спокусам і негодам.
 10.  До одруження жінка слухає , а чоловік говорить . Одразу після весілля слухає чоловік , а говорить жінка. З роками в родині починають говорити обоє, а в ролі слухачів виступають сусіди. Випиймо за те , щоб наші наречені завжди слухали і чули одне одного!
 11.  У далекі часи в мальовничій Індії жив падишах, у якого було три дружини і звіздар, який пророкував йому долю. Одного разу кличе падишах звіздаря до себе і говорить йому:  
   Ти довго жив у мене, але жодного разу не пророкував мені нічого поганого. І тому мені хочеться нагородити тебе. Вибирай будь-яку мою дружину. 
  І от підходить звіздар до першої дружини і питає її:   
   Скажи мені, жінко, скільки буде двічі два?   
   Три,  відповідає та. 
  "Яка ощадлива дружина",  подумав звіздар.   
  Друга йому відповіла:   
   Чотири. 
  "Яка розумна дружина",  подумав звіздар.   
  Третя ж йому відповіла:   
   П'ять. "А це  щедра дружина",  подумав звіздар.   
  Як ви думаєте, яку дружину він вибрав? Він вибрав найкрасивішу! Піднімемо келихи за чарівну наречену!
 12. Вітаючи молодят із днем весілля, хочу згадати слова одного письменника: «Щасливий шлюб  це довга розмова, що завжди здається занадто короткою». Нехай ваше спільне життя буде довгою ніжною розмовою ваших сердець.
 13. Один раз мудрець сказав: "Що таке щастя? Щастя  це коли ти знайшов свою другу половинку і тримаєш її надійно, але водночас дуже ніжно. Як узимку ми тримаємо в руках сніжинку і боїмося, що вона розтане". Бажаю молодятам, щоб вони так само ніжно, як сьогодні, ставилися одне до одного все своє життя. Бережіть свою любов!
 14. У подружньому житті буває різне: і суперечки, і бійки, і розбитий посуд. Я бажаю вам, якщо суперечок, то лише про те, хто кого кохає більше, якщо розбитого посуду — то тільки на щастя і якщо бійок – то тільки в ліжку.
 15. Жив на світі сокіл. Ніщо на світі його не приваблювало, лише височінь неба. Але одного разу побачив він прекрасну голубку і полюбив її. Як би високо не літав він у небо, сокіл завжди повертався до своєї голубки. Вип'ємо за сокола — нареченого та за прекрасну голубку — наречену! За кохання на все життя!