ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільна музика

Протягом всього дня на весіллі звучить музика і задає загальний тон святкуванню. Відповідно, вдало підібраний весільний плейлист забезпечить вам хорошу атмосферу і хороший настрій для всіх присутніх.

 По-перше, весільна музика ділиться на три категорії:

  • фонова музика для застілля

  • танцювальні пісні (швидкі і повільні)

  • спеціальні пісні для певних важливих моментів (перший танець молодих, знімання вельона)

 Для застілля підійде легка музика, можливо джаз. Але легка – не означає «весь час меланхолічна». Необхідної святкової атмосфери з ноткою вишуканості добавлять Луї Армстронг, Рей Чарльз чи Елла Фіцджеральд.

 При виборі танцювальної музики пам’ятайте – 80% швидкої музики, 20-% повільної. 

В принципі, вибір залежить в першу чергу від вас з нареченим, але майте на увазі, що на весіллі будуть люди різної вікової категорії і з різними музичними смаками. 

Ще один безпрограшний хід – загальновпізнавані пісні. Це беззаперечні світові хіти, або музика з фільмів. Статистика свідчить, що людина швидше піде танцювати під знайому музику. Але, звичайно, вони повинні бути вкрапленнями в плейлисті, а не його основою.

 Ще одна непроста дилема – ді-джей чи жива музика. Є така думка, що жива музика – це щось з присмаком нафталіну. Але насправді, зараз є безліч достойних виконавців – співаків, співачок та кавер-груп. Такий виконавець в супроводі саксофоніста чи професійна кавер-група підніме ваше свято на інший рівень. З другого боку, їхній музичний асортимент все таки більш обмежений в порівнянні з можливостями ді-джея. Тому, на нашу думку, найкращим рішенням буде об`єднати обидва варіанти, тобто, запросити як джі-джея, так і живу музику. 

І наостанок – 5 порад по виборі весільної музики. 

  1. Складай ваш плейлист весільних пісень як можна раніше. В автобусі, в машині, на кухні.

  2. При виборі весільних пісень уникайте сумних, та пісень з неоднозначним текстом.

  3. Заздалегідь розкажи вашим музикантам та ді-джею про ту атмосферу, яку ти хочеш створити на своєму святі. Це значно полегшить життя всім вам.

  4. Пам’ятай, що гості більше активізуються коли в центрі танц. майданчика відриваються молоді!

  5. Вибери пісню для вашого першого танцю. Ти повинна розуміти про що в ній йдеться і, звичайно, ця пісня повинна подобатись вам обом. 

Маємо надію, наша стаття допомогла тобі зрозуміти основні принципи вибору весільних пісень, і тепер в тебе не виникне з цим жодних проблем. Хорошої тобі музики!