ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Ведучий на весілля або ж тамада

Ведучий на весіллі, або як його ще називають – тамада – це сполучна ланка між всіма гостями та молодими. В його задачі входити не тільки вдало жартувати, та проводити конкурси. Він повинен зуміти долучити до процесу усіх запрошених.

Багато людей при виборі ведучого на весілля орієнтуються на відеозаписи з інших весільних церемоній з участю потенційного кандидата. Це не найкращий шлях. Адже кожен з тих ведучих на весілля, хто презентує себе в інтернеті, викладає кращі з кращих відео, самий смак і це зовсім не означає, що саме на вашому святі він буде таким, як себе показує. Тим більше, що ваше святкування – особливе і проводити його треба буде теж особливо. Ви ж не хочете весілля по шаблону та завчені жарти тамади, які він повторює уже всоте?

 Звичайно, якщо ви зразу звернулися до послуг весільної агенції, тоді попередній пункт вас, швидше за все, не стосується, бо кількох ведучих на весілля на вибір вам запропонують зразу, а от про все інші все одно варто знати.

 Буде набагато розважливіше зустрітися із кандидатом особисто. Звичайно, спочатку ви почитаєте резюме, відвідаєте його сайт, ознайомитися з портфоліо. Але ніщо не замінить живої зустрічі, коли ви зможете побачити людину зблизька, і відчути – ваш це весільний ведучий, чи ні. І тепер увага! Ніколи не зупиняйтеся на першому ж тамаді на весілля, який вам сподобався. Проведіть такі зустрічі з кількома кандидатами. Не потрібно зустрічатися зі всіма вільними у відповідний день ведучим. Вибрати з десяти, буде набагато складніше. Отже, запросіть на зустріч 2-3 ведучих, яким ви симпатизуєте, і вже з них виберіть одного вашого.

 Тепер про саму зустріч. По-перше, не стидайтесь ставити питання. Краще навіть підготуйте їх наперед. Питання, побоювання і побажання. Згадайте про те, чого би ви точно хотіли уникнути на своєму весіллі і розкажіть, як ви бачите церемонію. Не чекайте, що у вашого потенційного тамади буде з собою готовий сценарій весілля. Вже коли ви визначитися з весільним ведучим та внесете задаток, відштовхуючись від ваших побажань, він накидає кілька варіантів для ключових моментів весілля – зустріч молодих в ресторані, вручення подарунків, розрізання торта, і т. д., а вам залишиться тільки вибирати.

 Також зверніть увагу на поведінку кандидата у ведучі вашого весілля. Багато в чому вона є показовою і дасть вам зрозуміти, як він буде проводити ваше свято. Тут важливе відчуття міри – бути занадто стриманим, до непривітності, так само погано, як і сипати без кінця жартами.

 Ознакою професійності тамади є наявність у нього великої кількості корисних контактів в даній сфері. Він повинен знати що, де  і як краще замовити, організовувати та до кого звернутися. Добре, якщо у ведучого на весілля є своя команда музикантів різних жанрів, і він запрошує тих чи інших, в залежності від тематичного спрямування весільної церемонії.

 Тамада на весіллі повинен перейнятися вашим святом, так ніби це весілля у когось з близьких йому людей. Тільки тоді він зможе повністю віддатися роботі.

 Важливо, щоб ви постійно були з ним на зв’язку, бо, повірте, вам не раз згодиться його порада чи допомога. Хороши ведучий на весіллі повинен робити завжди трошки більше, ніж від нього вимагають. Це рецепт хороших стосунків з клієнтами і запорука того, що ваше весілля пройде цікаво та невимушено.