ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Психологія стосунків з гостями на весіллі

Коли Ви запрошуєте гостей на своє весілля, ясна річ Ви не думаєте про те, який психотип у Вашого гостя. Тому, що це Ваші найближчі друзі і родичі, яких ясна річ Ви завжди хочете бачити ...

І тут починаються моменти: хтось із гостей не хоче приходити в потрібному дрес-коді, хтось відмовляється приїжджати на весілля в останній момент. Як правило, кількість людей перед весіллям змінюється плюс мінус 5-10 чоловік. Щоб Вам було комфортно, ми розробили для Вас шпаргалку - психотипів гостей.

Справжнісінький позитивчик - це ідеальні гості на твоєму святі. Вони все сприймають на «ура», беруть участь у всіх конкурсах. Їм подобатися все, що відбувається навколо і доставити Вам незручність такої гість не зможе.
 
Моторошний негатівчік - ясна річ, що такий гість - антипод максимально позитивному гостю. Веселощі для такого гостя це не його «коник».
 
На весіллі головне правильно проаналізувати, які гості будуть в більшості.
 
Окремі психотипи:
 
1. Ведений - хороший, середньостатистичний гість, який прийшов на свято повеселитися. Він сприймає все, що просіходіт на весіллі легко до цього ставитися
 
2. скромняжка - для гостей цього типу характерна помітна скутість в прояві емоцій, скутість в своїх діях. Найчастіше це пов'язано з психологічними особливостями особистості, але так само може посилюватися у зв'язку з тим, що гість знаходиться в незнайомій компанії, або з людьми не свого соціального рівня, або в будь-який інший некомфортною для себе атмосфері. При цьому скромняжка в цілому дуже позитивно налаштований на свято, але в силу внутрішньої дисгармонії не може проявляти себе адекватно. Скромняжка досить пасивно бере участь у святі.
 
3. Недоторка - таким людям властива деяка (найчастіше удавана) відстороненість від того, що відбувається, особливо, якщо епіцентр свята і уваги наближається до них. Даний тип гостя може брати участь у святі, при цьому він відсторонюється від того, що відбувається.
 
4. запальничка - найбільш активний і позитивний гостетіп. Яскравий, емоційний. На відміну від Веденого, запальничка дуже ініціативний і заражає своїми емоціями всіх навколо. Запальнички привносять в заходи багато експромтів, вони завжди захоплюють гостей і роблять це на вищому рівні.
 
5. Зоряні гості - це ті люди, які хочуть отримати увагу до своєї персони. Їх влада поширюється на все навколо. Егоцентризм основне якість цих людей і цим якістю вони можуть завдавати шкоди весіллі. Наприклад так, запрошений на весілля в якості гостя співак, може захопитися вокалом і перетворити вечір у свій бенефіс.
 
6. Анріаліст - цей гостетіп характеризується тим, що людина дуже активний і веселий, але неадекватний. Людина ніби з нереального світу.
 
7. Аналітик - дуже критично налаштований гість, який спостерігає за всім як би з боку. Оцінюючи всі і вся, що відбувається на святі, Аналітик абсолютно відгороджений свята, не бере участі в ньому. Однак, крім того, що Аналітик сам себе позбавляє свята, по суті, його оцінка того, що відбувається не може бути правильною, так як його критерії оцінки занадто формально-логічні і стосуються, як правило, всього лише організаційних моментів. Емоційна складова свята для Аналітика є другорядною, малозначимой.
 
8. Наставник - на відміну від аналітика активно втручається в процес ведення заходу. Він вважає, що він один знає, що і як потрібно робити для того, щоб свято пройшло відмінно.
 
9. Обіженка - така людина йде на свято з паразитичними цілями. Сценарій зазвичай буває такий: Обіженка використовує якийсь привід для того, щоб продемонструвати, що він ображений чимось до глибини душі. Свою образу він виразно демонструє протягом вечора, а гості по черзі підходять до нього з словами втіхи.
 
10. Шнурок - це випадкова людина на святі. Наприклад, чоловік, якого дружина змусила піти на вечірку до своєї однокласниці під час футбольного матчу. Шнурок абсолютно ніяк не бере участі в святі, досить прозоро демонструючи своїм виглядом, що бажає якнайшвидшого завершення заходу (дивиться на годинник, зітхає і т.п.)
 
11. Хамелеон - негативістський гостетіп, що маскується (зазвичай не дуже вміло) під якийсь соціально прийнятний позитивістський гостетіп. Однак маска періодично сповзає і людина демонструє своє негативне ставлення до подій. Приклад: теща, яка категорично не схвалює вибір сина, але змушена з цим миритися і бути присутнім на весільному банкеті.
 
Що робити, як нейтралізувати гостей, які приносять шкоду. Якщо Ваша подружка з шкідливості не бажає дотримуватися дрес-код. Думаємо Ви зможете домовитися, так як це Ваше свято і подружку можна вмовити одягти потрібне плаття. Якщо ж вона буде непохитна, тоді можна знайти компромісне рішення у вигляді альтернативного варіанту. Не дозволяйте приходити одному в білій сукні - це Ваш день.
 
Гості з дітьми. Ви бачили своє свято «тільки для дорослих», але хтось із найближчого кола навідріз відмовився приходити без маленьких дітей. Ви стоїте перед вибором - діти на весіллі або сварка з близькими. Краще рішення в цій ситуації - це аніматор, який зможе зайняти і розвеселити «маленьких» гостей. А для зовсім маленьких - це може бути няня, яка наглядатиме за дітьми.
 
 
 
JAMжелает Вам найбільш позитивних гостей на Вашому весіллі, які створять правильний настрій на Вашому святі ...