ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Перший танець

Ти чекаєш цієї миті з радісним нетерпінням і репетируєш навіть біжучи зранку на роботу. А от у твого коханого від слова «вальс» пітніють долоні і трусяться колінки. Він тебе переконує, що краще би пішов з голими руками на ведмедя або стрибнув без запасного парашута, ніж ганьбитись під оте «раз-два-три-раз-два-три».
 Нагороди свого відважного обранця ніжним поцілунком: він заслуговує на винагороду хоча б уже тому, що погодився танцювати на очах у кількох десятків родичів, пильних, як детектори брехні. Навіть найнезграбніший танець цілком врятують усілякі «спецефекти».
 1. Постановка весільного танцю
 Професійний хореограф – це те, що треба, якщо ви обоє маєте достатньо терпіння і часу на підготовку. Хороший викладач навчить щонайменше вільно рухатись, навіть якщо твій обранець (або, можливо, і ти :)) танцює як косолапий ведмедик.

2. Танець з друзями
 Не соромся використовувати своїх любих друзів на благо власного свята. Їм – радість, а тобі – користь. Нехай вони несподівано включаються у ваш весільний танець. Головне не заморочуватись із супер-складними рухами. Десяток друзів, котрі злагоджено повторюють простеньку «хвильку» у стилі Тарантіно – це вже бомба!

3. Вибух кулі або гармати з конфеті
 До речі, щодо бомби. Невибагливий танець під романтичну музику можна прикрасити вибухом великої кулі-сюрприза, підвішеної під стелею, або різнокольоровим дощем із конфеті. Просто, ефектно і несподівано.

4. Машина мильних бульбашок
 Це варіант – ідеальний, якщо ти плануєш завішати вашу спальню від стелі до підлоги фотографіями з весілля. На світлинах бульбашки виглядатимуть казково.

5. Відео
Домовтесь із відеографом заздалегідь і зніміть невеличку лав сторі. Наприклад, в стилі містер та місіс Сміт. Після того, як захоплені гості переведуть подих, на танцмайданчику з’явитесь ви у всій красі. Можна, продовжити тему і побавитись з іграшковими пістолетами, а наприкінці танцю із голлівудських «найманих убивць» знову перетворитись на простих смертних:)

6. Комбінований танець
 Якщо ви впевнені в своїх литках, стегнах і танцювальних талантах, то сміливо міксуйте танго, сальсу, макарену і танець маленьких каченят. Мама буде в шоці, зате гості – в захопленні.

7. Танець-розіграш
 Чудовий спосіб уникнути танцю як такого. Під музику можна розіграти шекспірівські пристрасті, історію ревнощів та божевільного кохання. Найкраще це вдається, якщо поєднати дві-три різні пісні в одну логічну історію.

8. «Вогняний» танець
 Для найсентиментальніших натур чудово підійде варіант зі вогнем. Оточіть себе палаючими свічками у формі кола або серця. Можна дати їх  в руки гостям, а можна поставити на підлогу. Другий варіант доволі небезпечний – адже наречена одягнена в усе легкозаймисте. Якщо дотримаєшся елементарних правил безпеки, то заслужено отримаєш кльові фотки та незабутні відчуття.