ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Кейтерінг

 Весільний бенкет, якою б унікальною подією він не був, це все-таки бенкет. Тут є свої правила і закони: порядок подачі страв, певна розсадка гостей, одним словом, це свого роду і ритуал, і шоу, що має свої параметри, яким треба слідувати. Але що робити, коли ваше весілля відбувається в нестандартному місці, або виникають інші незалежні від вас труднощі? Вихід один – замовити на своє весілля кейтерінг

 Кейтерінг – це галузь громадського харчування, надання пов’язаних із харчуванням послуг на віддалених точках, обслуговування, сервірування, оформлення столу, розлив і подача напоїв гостям, і тому подібні послуги. Варіантів кейтерінгу буває дуже багато, але в цій статті мова піде, звичайно, про весільний кейтерніг.

 Основних причин замовити кейтерінг на своє весілля дві: або ресторан обраний вами для проведення весільного бенкету не має достатньої кількості персоналу, щоб забезпечити вам весь комплекс обслуговування весілля в необхідних масштабах, або у вас виїзна весільна церемонія, і тоді хтось мусить подбати про те, щоб там було все необхідне (від стільців, до метеликів на комірцях у офіціантів) на достойному рівні.

 Отже, це може бути бенкетне весілля, оригінальний фуршет на весілля, неймовірна виїзна церемонія зі стильним оформленням столу, з елегантним та ввічливим обслуговуючим персоналом.

 Кейтерінг – це абсолютна мобільність, тому ви вільні вибирати будь-яку локацію для виїзного весілля: розкішна яхта, старовинний замок, стадіон чи дах високоповерхівки. І будьте певні, що б ви не обрали, про вас подбають. Все – від готових страв до кухонного обладнання, від серветок в тон до костюмів офіціантів в необхідному стилі – буде доставлено на ваше весілля. 

 Цікавою ізюминкою кейтерінгу є фуршет на весіллі. Часто молодята вибирають саме цей варіант. Замість традиційного застілля, яке все-таки справляє враження певного офіціозу, ви можете вибрати фуршетний стіл і зменшити градус цього офіціозу врази. Натомість, це додасть легкості і невимушеності вашому весіллю, позбавить всіх гостей і, головне, вас самих певної напруги, і свято буде відчуватися справді як свято. Разом з тим фуршет – це прекрасна можливість зекономити, адже це полегшений варіант у всьому, в тому числі в стилістиці блюд.

 До речі, на вартість кейтеріну впливають різні чинники, які ви обговорите при замовленні послуги. В першу чергу, на ціну впливає меню, адже для звичайного бенкету це близько 1.5 кг їжі на одну особу: холодні та гарячі закуски, основне блюдо, гарнір і неодмінно десерт, а якщо ж ви вибрали весільний фуршет – страв у меню і вимог, як вже згадувалося, буде набагато менше. Також на вартість впливає кількість гостей, обслуговуючого персоналу, оренда меблів та всього необхідного для сервірування. 

 Як ви бачите, кейтерінг – незамінна річ для будь якого виїзного весілля, а також може бути дуже помічним і на традиційному ресторанному бенкеті.