ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Готелі

В наш час все більше пар відмовляються від традиційних весільних церемоній на користь чогось менш консервативного і більш свіжого. Це можуть бути виїзні церемонії, церемонії на відкритому повітрі, чи як компромісний варіант – ресторан готелю. Таке місце проведення має масу переваг над звичайними ресторанами, про які ми і розкажемо нижче.

  1. Це відносно нова тенденція і тому таке весілля вважається модним і стильним.

  1. Це дуже зручно, так як всі етапи весілля можна провести в одній будівлі (виїзна церемонія вінчання, банкет, перша шлюбна ніч, розміщення гостей і т. д.). До речі, одним з головних пунктів, які говорять на користь саме цього варіанту є якраз можливість без зайвих проблем розмісти усіх свої гостей, які приїдуть спеціально на ваше весілля.

  1. Чим кращий готель, тим краща у нього кухня, більш професійний шеф-повар і обслуговування.

  1. До речі, дуже часто, особливо в дорогих готелях, номер для молодят йде безплатно чи з дуже суттєвою знижкою. І це завжди один з кращих номерів, що, погодьтеся, теж має не аби яке значення.

  1. Велика ймовірність додаткового подарунку для молодят – (наприклад безплатне відвідування басейну, сауни чи салону краси).

  1. Безплатний сніданок в номер (дрібниця, але приємно!)

  1. Цікава фотосесія на яких завгодно локаціях готелю (коридори та зали, шикарні номери – все це суттєво збагатить ваш весільний альбом).

  1. Під час весілля готель дає приємну можливість – ненадовго сховатися від надмірної уваги в своєму номері для молодят ще до першої шлюбної ночі.

  1. Часто для обслуговування весілля готель пропонує свої послуги, тобто ви можете не звертатися до весільної агенції, в них все є – фотограф, оператор, ведучий, декоратор і т. д.

  1. Широка програма спеціальних весільних пропозицій, наприклад знижки.

З нашого боку було б нечесним не згадати про деякі недоліки. А вони, хоч і несуттєві, але все ж таки є.

Провести весільну церемонію в готелі може бути значно дорожче ніж в звичайному ресторані, але система бонусів, знижок на інші послуги та подарунків частково компенсує різницю.

В залежності від розташування залу, час, доки можна шуміти, може бути обмеженим. Про це краще поговорити на стадій домовленостей. Ось і всі мінуси.

У нашому місті є багато готелів, які з радістю приймуть ваше весілля, та забезпечать бажаний комфорт та сервіс.

P.S. Ще один важливий пункт – як ви знаєте, рівень готелю визначається кількістю зірок. 5-тизіркові готелі безперечно найкращі у всьому, але і , відповідно найдорожчі. 4-ризіркові мало в чому уступають 5-тизірковим, зате ціни в них на порядок нижчі. У 3-хзіркових готелях ціни значно демократичніші, а рівень обслуговування досить високий. Ці готелі найбільш популярні серед молоді. І економ варіант – 2-хзіркові готелі – все тільки найнеобхідніше, в номері і в готелі в цілому.