ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Ексклюзив

Весілля – подія вже саме по собі визначна. Не залежно від того як і де воно проходить, його сила в іншому. Це в першу чергу внутрішнє свято для двох. Але радістю прийнято ділитись і ваше завдання, як головних героїв цього свята – як можна точніше передати своїх відчуття близьким та рідним людям.

В наш час варіантів проведення весільних церемоній безліч. Від вдосконаленої класики до стилізованих весіль. Але в цій статі ми розкажемо вам про оригінальні, і навіть екстремальні варіанти його проведення.

Повітряна куля

В стандартну корзину вміщається 4 людини. Отже, ви може відправитися в політ тільки удвох, а можете замовити велику повітряну кулю, місткістю більше 10 людей. Також для красивих фотографій та відео, рекомендується замовити ще один аеростат, відповідно для фотографа та відеооператора. Ще один хід – якщо ви хочете щоб ваше весілля було зовсім, так би мовити, концептуальним, можна відмовитися від традиційного продовження забави в бенкетній залі, а натомість, замовити ще декілька повітряних куль для гостей, і таким чином провести все весілля.

За бажанням кулю, чи кулі, можна декорувати квітами, чи ще якось. Якщо куль буде декілька, вийде такий собі, весільний повітряний кортеж.

Економний варіант – робота повітряної кулі в прив’язаному режимі. Аеростат кріпиться фалами до землі і піднімається на висоту 30 м за 5-7 хв. Таким чином, за годину можна покатати близько 30 гостей.

Обов’язкова умова в такому разі – площадка 30×30 м, без дерев та електричних проводів.

Який би з цих варіант ви не обрали, погодьтеся, у вас буде дуже оригінальне весілля.

Інший варіант - можливо, хтось із гостей подарує вам сертифікат на такий політ. В такому разі дату для цього атракціону ви визначаєте самі.

Картинг 

Швидкий старт, шалена швидкість, карколомні заноси, дим з-під коліс і адреналін в крові… Якщо в душі ви хулігани, і всякий офіціоз вас не приваблює, чи навіть сильно відлякує, і ви любите адреналін та яскраві емоції , то картинг – саме те, що вам потрібно для оригінального весілля. Звичайно такий сценарій орієнований виключно на молодь, старше покоління такі розваги на весілля навряд чи оцінить, але більшість ваших друзів, інших родичів і точно всі діти, будуть в захваті. До речі, ми дуже рекомендуємо запрошувати дітей на таке весілля, бо по-перше вони ніколи його не забудь і це принесе їм море радості, а по-друге їх присутність збагатить цей день, і зробить його ще веселішим та активнішим. 

Як ви все це організуєте, залежить звичайно тільки від ваших власних побажань. Це може бути забава на весь день, тобто власне це і буде ваш весільний бенкет. Можна провести там лише 1-2 години, а далі їхати на офіційний бенкет. Можна зробити з катання на картингу другу забава для ближчого кола друзів, через кілька днів після офіційної частини. Будь який сценарій весілля годиться, вибір за вами.

Цікава інформація. Ви знаєте, як появилась ця розвага? Її придумали американські воєнні після Другої світової війни. Прямо на льотному полі вони влаштовували азартні гонки на тачках для підвезення авіабомб. От так от.

 Стрільба з лука 

Цей варіант, мабуть, найбільш символічний. Ви стріляєте з лука, в мішень, ви попадаєте в ціль, ви мисливиць, який вполював куницю (як казали в давнину свати). Також є таке поняття – «пустити стрілу на щастя» в небо… і хай вона летить. Таким чином ви говорити про те, що довіряєтесь своїй долі. А в день весілля це означає «довіряюсь своєму вибору». 

Якщо така розвага на весілля для вас, то знов ж таки, як і вдвох попередніх варіантах, ви можете вибирати який завгодно сценарій весілля. Так само як з повітряною кулею і картингом, стріляння з лука може стати основою вашого святкування, а може зайняти лише кілька годин перед бенкетом, або відбутися через 2-3 дні після нього.

Хороший варіант – замовити цю послугу собі на весілля, звичайно при умові, що територія ресторану дозволяє. Ця розвага ідеально підійде для весілля в середньовічному або в українському стилі. Звичайно з вами буде інструктор який підкаже і навчить. Ще один величезний плюс – вам буде чим зайняти всіх дітей на цілий вечір, адже для них також є спеціальні дитячі луки.

 Але майте на увазі, що для дорослих це не просто, і вимагає досить великого фізичного напруження. Також, ми рекомендуємо приступати до стрільбі як можна швидше, бо самі розумієте, чим ближче до вечора, тим важче гостям буде цілитись… темніє і взагалі  

Який би сценарій весілля ви для себе не обрали, пам’ятайте, що він повинен відповідати вашому баченню і вашим, в першу чергу вашим, бажанням.