ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

10 причин: чому Ви повинні відвідати шоурум "Весілля твоєї мрії"

Напевно, кожна наречена, чиє весілля видніється за недалекими горами обійшла десятки салонів, обдзвонила незліченну кількість телефонних номерів з пропозиціями по організації торжества, проглянула сотні сайтів весільних фотографів і відеографів і замість прийнятих рішень заплуталася у вирі передвесільних клопоту ще більше!

Дізналися свій сценарій? Часу на підготовку все менше? Тоді Ви просто не можете упустити шанс знайти ВСЕ ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ в одному місці в максимально короткі терміни!

Чому, запитаєте Ви? А ми дамо Вам цілих ДЕСЯТЬ причин!

1) Шоурум в Аврорі криниця для збереження Вашого сімейного бюджету. Мінімальна знижка 15% максимальна -50%. Всі учасники - партнери надають сертифікати на свої послуги, але важливо знати, що їх кількість дуже обмежено. Щоб отримати більше знижок, необхідно взяти участь в Дисконт Квесті. Подробиці в групі ВК.

2) Кажуть, сукня сама знаходить наречену. Ми впевнені, що Ваша зустріч відбудеться на показі весільних салонів.

3) Хіба може фотографія передати всю майстерність роботи візажиста чи перукаря? Переконайтеся, що створення шедевра і повне перевтілення, реальність. Серія захоплюючих майстер-класів.

4) Не біда, що за вікном нельотна погода і квіти не розпускають свої ніжні пелюстки в міських садах. Професіонали флористи знають, як зацвіте будь-яка, навіть сама холодна весілля.

5) Камера, мотор, знято, спалахи софітів і звуки затворів, да Ви праві - це найталановитіші фотографи і відеографів чекають моменту, коли Ви подивитеся їх приголомшливі портфоліо. Також буде можливість підібрати майбутню фотокнигу з поліграфістами.

6) Битва провідних покаже, хто має харизму, хто дикторського навичками, а хто неперевершеним почуттям гумору. Вибір залишається за Вами.

7) Якщо хочете, йду в ногу з останніми весільними тенденціями, то не обійтися без кенді бару та кейтерінгу. Що це і з чим його їдять? Приходьте, розповімо і покажемо.

8) Музика і танці - це настрій Вашого весільного свята і Ваших гостей - вокалісти, музиканти і групи все в одному місці покажуть свої таланти.

9) Не знаєте, як приступити до організації заходу? На допомогу прийдуть координатори та організатори.

10) Думаєте, що вікенд створений для відпочинку і розваг? Ми поділяємо Ваші погляди і не дамо нудьгувати. У Вас буде унікальна можливість взяти участь у весільному квесті. Саме дисконт квест - ВАШ шанс виграти -50% на організацію весілля МРІЇ! 

©Владислава Земляная