ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільний ShowRoom «Стильно стильні наречені»

Що це таке?

 Останнім часом по кілька разів на день ми розповідаємо майбутнім нареченим, що ж таке шоу-рум «Сильно стильні наречені» і з чим його їдять. Отже, я як ініціатор та організатор цього заходу, спробую пояснити.

 З чого все починалось

 Почалось все ще у 2010 році. Ми як медійний ресурс та журнал, тоді ще «Весільний сезон», зрозуміли, що кожній парі, яка ніколи не стикалася з організацією весілля, розібратись у всьому потоці реклами досить складно. Тому вигадали абсолютно новий формат допомоги нареченим, які планують самостійно створити своє свято. Так виникла перша у Львові «Школа наречених». Проходила вона щомісяця протягом усього весільного сезону. Кожного місяця до нас приходили від 20 до 40 пар, дуже часто навіть з батьками обох наречених. Лекторами наших шкіл завжди були кращі з кращих представників весільної індустрії Львова. Формат передбачав можливість побачити всіх підрядників у роботі, тобто все по справжньому – як на весіллі. Завжди грала жива музика, легкі фуршети та напої. Відгуки були просто неймовірні, були і сльози радості від подарунків, і сльози жалю зі словами: «якби ж я раніше про це знала…». Але так чи інакше – нам вдалося досягти мети: допомогти нареченим бути щасливими на своєму весіллі. Наступного весільного сезону ми провели повний ребрединг нашого проекту і на світ з’явився  Wedding JAM, а за новим форматом журналу з’явився і новий формат «Школи наречених».

Фото "Школи наречених"

  

  

 Що тепер

 Отже, вже четвертий рік підряд ми проводимо розширений формат «Школи наречених» – ShowRoom «Сильно стильні наречені». Ми залишили в ньому найкраще – цінну інформацію для наречених, правда тепер її розповідають справжні ведучі, живу музику від кращих кавер бендів, вишуканий фуршет та кенді бар, приємні подарунки та розіграші від кращих з кращих. Натомість додали ще більше весільної атмосфери та святкового настрою. Ми хочемо, щоб в цей день ви отримали головне – натхнення для організації вашого весілля, щоб побачили, яким воно може бути, щоб не лише весільний день, а й підготовка до нього залишила тільки теплі спогади та позитивні емоції.

Фото ShowRoom "Сильно стильні наречені"

  

  

 

Для всіх,  хто втілює свої мрії власними руками,  реєстрація на шоу-рум ТУТ

 

Галина Мих

керуючий партнер

Wedding JAM