ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

JAM Show найстильніше весілля відбулося

З нетерпінням оголошуємо, що 21 лютого в ресторані SunRise Park пройшло найстильніше весільне свято для пар, JAM Show які вирішили відзначити своє весілля в 2016. 

У цей вечір команда JAM Wedding спільно з потужною підтримкою топових весільних фахівців Запоріжжя, презентувала молодим парам нові тенденції в сфері організації весілля. Всіх гостей чекала насичена програма і безліч цікавих фішок:

· Фотозони
 
· Вокальні і танцювальні виступи
 
· Конкурси від ведучих вечора
 
· Фуршет
 
· Супер призи, подарункові сертифікати і грандіозні знижки на весільні послуги від фахівців
 
· Показ весільних суконь
 
 показ платьев афродита
 
Також всіх учасників чекала яскрава шоу програма від мімів. Одразу на заході майбутні молодята знайомилися з фахівцями і отримували гарантовані знижки на замовлення весільних послуг від 15 до 50%. Також, найсміливіших закоханих чекала конкурсна програма, за результатами якої незабаром вирішиться доля супер призу «Подорожі в Карпати».
 
 декор фест запорожье
 
З упевненістю запевнюємо, що рівень весільних підготовок з легкістю виходить на новий - європейський рівень. Пари починають цінувати зручність, легкість і сімейність весільного свята. Ми бажаємо, щоб усі закохані в новому році неодмінно зробили важливий крок на шляху до організації ідеального весілля. У свою чергу ми гарантуємо 100% підтримку на кожному етапі і в будь-якому весільному питанні. Кохайте і будьте коханими. Ваш JAM Wedding & #jamshow
 
 юлия данилюк джем шоу
 
Докладний фотозвіт чекає Вас в офіційній групі #jamwedding VK.
 
Дякуємо за участь кожного, хто став частиною нашої стильною команди, до зустрічі!
 
Ведуча вечора Юлія Данилюк
 
фотографи:Ірина Кудряшова
Олена Зав'ялова- Прядун
Павло Резнік
Black Lion під керівництвом Владислава Самсона( Вікторія Біла, Михайло Палій)