ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Секс в законі

 Перша шлюбна ніч – це набагато серйозніше подія, ніж вам може здаватися. Хоча ми всі дорослі і розуміємо, що швидше за все вона не є вашою першою спільною ніччю в принципі, але тим не менше з давніх-давен вона мала особливе значення. Звичайно, часи змінилися, але перша шлюбна ніч і досі не втратила своєї важливості. 

 Обставини бувають різні. Є багато пар, яким в першу шлюбну ніч взагалі не випало нагоди залишитись наодинці. В їхній хаті було повно гостей, або вони самі залишалися в батьків і тому просто рахували гроші і втомлено засинали… Ще у когось був вже 5-ти місячний животик і токсикоз.

 Але за виключенням останнього, всі інші перешкоди виникають тільки з однієї причини: ти або твій коханий не подбали про організацію відокремленого затишного місця, в якому ви проведете свою першу шлюбну ніч.

 Якщо у вас вже є своя квартира, тоді все ясно, і ця проблема вас не стосується. Якщо своєї квартири у вас поки що немає, то забронюйте номер у готелі, домовтеся про квартиру з друзями, або ще щось. Головне, щоб наступні 24 години ви мали де побути тільки удвох, і це «де» повинно бути комфортним.

 А ось декілька порад, які забезпечать вам необхідну атмосферу.

  1.  Нехай в кімнаті грає музика. Ми вважаємо, що музика без слів підійде краще, не буде відволікати вас один від одного. Це необов’язково повинна бути класика, виберіть ту, яка вам подобається. Може бути і джаз, і блюз, головне, щоб вона була спокійною і звучала неголосно.
  2.  Нехай в кімнаті будуть квіти. Необов’язково пелюстки троянд на підлозі. Їх можуть замінити кілька красивих букетів.
  3.  Свічки. Яка без них може бути романтика? Напівтемрява ночі, мерехтіння тіней… 
  4.  Всі знають, який великий вплив мають запахи на нашу підсвідомість. Тому нехай в кімнаті стоять кілька аромоламп чи аромопалочок із запахами жасмину, лаванди або троянди. Хоча варто зауважити, що далеко не всі сприймають такі додаткові елементи, тому ви повинні точно знати, що вашій другій половинці це подобається.
  5.  Подбайте про те, щоб під рукою було вино або шампанське. А от від більш міцних напоїв варто утриматись. Візьміть пару пляшок із собою або завезіть їх туди заздалегідь. Якась їжа буде теж незайвою: канапки, фрукти, солодощі.
  6.  Постіль повинна бути приємною на дотик, наприклад, із шовку. Хоча шовк – це досить слизький матеріал, тому, мабуть, краще підійде бавовна або льон. Подушки та простирадла можна злегка ароматизувати.
  7.  Часто під весільну сукню дівчата вдягають просту білу білизну. Але в першу шлюбну ніч все має бути ідеально. Тому тобі варто підготувати для ночі інший, більш провокаційний комплект, який зведе його з розуму!

 Прислухаючись до цих порад, ви забезпечите собі атмосферу. Але головне це те, що відбувається у вас всередині. Старайтеся один для одного, будьте уважними, ніжними, і ця ніч стане феєрверком.