ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Хто сказав, що в день весілля – «ні-ні»?!

 JAM зрозуміє, якщо весь день весілля ти дико, шалено, трепетно, фантастично чи божевільно хочеш Свого Мужчину. Такі випадки трапляються рідко, ми називаємо їх щасливими (як правило всіх трусить від страху, що щось піде не так). Якщо ви розслаблені у день весілля, то це свідчить однозначно про дзен. Гармонійність ваших почуттів.

 Відтак, даруйте за непристойності, але (ох, як же це сказати?)… ХТО СКАЗАВ ЩО НА ВЕСІЛЛІ НІ-НІ?

 Так-так! Зелене світло! Вперед!

 Отож, твоя інтрижка складатиметься з трьох пунктів. 1 – спокусити, 2 – віддатись, 3 – непомітно повернутись за стіл.

 1 – спокусити. Ну, не нам тебе вчити, звичайно. Ти краще знаєш, що запалює твого чоловіка, і на що він реагує, як вулкан. У когось це вушка, у когось – стегна, у когось – руки, а декому достатньо поцілунка на камеру,  і він вже готовий. Якщо ж ти хочеш спробувати на ньому щось новеньке, то пам’ ятай декілька важливих порад: рухи – плавні, погляд – млосний, губи – зволожені, дотики – чуттєві. Але не перегравай. Якщо раптом в день весілля біля нього замість коханої милої тебе опиниться якась порнозірка з сумнівним виглядом – може злякатись.

 2 – віддатись. Ну що означає «де»? Вже забула ті перші місяці побачень? Тоді такого питання не було. Ну і що, що величезна сукня, і немає де сховатись. За великого бажання все можливо. Це по-перше, а по-друге, зараз більшість весіль відбуваються зовсім поблизу зарезервованого для вас готельного номера.

 3 – непомітно повернутись за стіл. Та що тут думати?! Якщо ви встигли швиденько, то вашу відсутність виправдають і без вас. Може, фотографуєтесь? Або дзвінок з Бразилії, а тут галас, треба було відійти. Якщо ж вам таки знадобилось трохи більше часу, аніж тоді, в період перших місяців побачень, то виправдовуватись буде вже не треба. Всі і так все зрозуміють. Робите широчезні щасливі усмішки, напружуєте когось несподіваним тостом, і всі забули, що вас годину не було, і зім’ята зачіска теж вже не в центрі уваги.

 І запишіть і повісьте на холодильник, поки є час це все ж таки засвоїти: цей день – ВАШ. Не батьків, не гостей, не троюрідних тіток і їх кузин. Тільки ВАШ.

 І робіть одне з одним що тільки заманеться!