ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Як бути нареченою, не дратуючи друзів у Facebook

Отже, ти нарешті перейшла в нову стадію зі своїм коханим: тепер ви не просто зустрічаєтесь – ви заручені з усіма випливаючими наслідками. Ми цілком розуміємо твій стан ейфорії і бажання розповісти про це всьому світу. Ми, але не твої друзі у Facebook – XXI століття диктує нові правила етикету. Будь соціально порядною, а ми тобі у цьому допоможемо.

  • Не забувай, що Земля все ще крутиться і для самотніх.  Все, що віднині цікавить наречених – інші наречені. Або  весілля, або діти. Решта інформації  сприймається  в кращому випадку зі стриманою ввічливістю.  Твоя подруга прочитала цікаву книгу? Завела собаку? Отримала роботу мрії? Будь ласка, щиро порадій разом із нею.
  • Не зізнавайся в коханні, оновлюючи статус.  Це не просто нерозумно, а ще й трохи дивно.  Якщо тобі не здається, що це взагалі справа лише вас двох, то подумай хоча б про те,  яку специфіку має стрічка новин. А специфіка така, що твій чудовий вірш, присвячений коханому, опиниться десь поміж крику ненависті до Путіна від твого колеги та п’яних фоток колишнього одногрупника.
  • Не викладай фото своєї обручки. По-перше, сам факт того, що ти це запостила, вже неминуче буде приводом для насмішок (в першу чергу, від тих, хто повикладає такі самі фото, коли прийде час, але менше з тим).  Ну а по-друге: сезон полювання на розмір каміння відкрито! Якщо воно велике, як у Кім Кардашян, готуйся до поглядів заздрості за твоєю спиною. Якщо каміння взагалі нема – готуйся до поглядів осуду за спробу бути «не схожою на інших». Звісно ж, ми не поділяємо жодного, але так і трапиться. Просто повір.
  • Не пиши «Він мені освідчився, і я сказала ‘’Так!’’».  Чи хтось в історії соцмереж писав «Я сказала «Ні», не можу повірити, що цей ідіот мені освідчився»? Фото з обручкою, яке ти все одно викладеш попри наші застереження, все скаже само за себе.
  • Не роби опитування. Які квіти обрати/який колір сукні тобі личить/який ресторан замовити/куди поїхати у весільну подорож.  Для цього в тебе є коханий, подруги, мама і, звичайно ж, Wedding JAM ;)
  • Не починай зворотній відлік до весілля. По можливості взагалі уникай надмірного згадування дня весілля, хіба що ти не запросила кожного зі свого списку друзів, інакше це трохи неввічливо. 

Просто випромінюй щастя зсередини і побачиш, як святкова атмосфера навколо тебе створиться сама собою.