ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Вимагаю книгу скарг!

 Весілля – це свято для двох. Хто це тобі таке сказав? А, твоя незаміжня подруга! Воно-то, звісно, так, але ж на увесь Львів знайдеться хіба пару диваків, яким на скептичні коментарі гостей про власну забаву – глибоко фіолетово. А тобі якраз зовсім навпаки! Спеціально для тебе ми зібрали найпоширеніші скарги гостей на весіллі та дізналися, як можна їм запобігти.

 «Незручна дата» 

 Обирай вихідні, а краще суботу, аби люди встигли «відпочити від відпочинку». Дочекайся закінчення Великого посту, бо не всі наминають домашні ковбаси у Страсний тиждень. Зваж, що у круговерті новорічних свят твоє весілля теж може легко загубитися.

 «Невдала музика» 

 Звісно, на весіллі зберуться винятково музичні гурмани і в кожного будуть власні пропозиції. Не ведись на заклики: «А давайте «Мурку»!». Склади заздалегідь власний плей-ліст і обговори його з ді-джеєм, ведучим, музикантами.

 «Розміщення гостей» 

 Склади орієнтовну схему, хто з гостей на весіллі де сидітиме. Дізнайся, чи троюрідний дядько з Тернополя щей досі ненавидить свою бабцю, котра переписала на кота квартиру на Сихові. Нащо тобі родинні розборки на весіллі, га?

 «Погана погода» 

 Не покладайся на прогнози українських синоптиків, це марна справа. Якщо твоє весілля відбувається влітку на відкритому повітрі, подбай, щоби гостям було де сховатися від дощу, сонця або вечірньої прохолоди.

 «Несмачна їжа» 

 Весільне меню – розмова окрема. Але, дівчино, не пошкодуй часу, грошей і своєї талії – спробуй основні страви в кожному ресторані-претендентові на твою забаву. Дрібниці забудуться, а про «винятково смачні салати» на весіллі гості згадуватимуть ще довго. І не забудь про вегетаріанців, їх може виявитися більше, ніж тобі здається!

 «Нудно» 

 Думаю, не варто зайвий раз нагадувати, що ні найвеселіший родич, ні найактивніший дружба не замінять професійного ведучого. Обираючи тамаду, обов’язково переглянь його/її відеопортфоліо, почитай відгуки на форумах і в соцмережах. Зрештою, поцікався сценарієм свята – чи немає там конкурсу про мумію з туалетного паперу. Адже далеко не всі гості на весіллі зможуть таке оцінити.