ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Помилки гостей на весіллі

Для гостей, запрошених на весілля, також є правила етикету, не дивуйтесь. Так що цей текст – для тих, хто отримав запрошення на весільну забаву. Не повторіть 5 найпоширеніших помилок!

«Якщо запросили, то треба брати і коханого/кохану…»

Деякі люди думають саме так. Нашороште вуха і слухайте, що вам кажуть молодята. Якщо вони хочуть бачити вас із дівчиною/хлопцем, про це повідомлять усно або вкажуть у листівці. Звісно, одружених на весілля зазвичай запрошують разом. А ось із тими,  хто ще не розжився штампом у паспорті, трошки інакше. Особливо якщо ваше кохання молодята ще й в очі не бачили. Тому якщо його/її не запросили на церемонію, не ображайтесь.

“Стилізоване весілля? Байдуже! Піду в улюбленій сукенці…»

Наречені організовують весілля в певному стилі чи кольорі, вони просять гостей виглядати відповідно. Не варто впиратися рогом і йти всупереч. Це їхній день, покоріться їхнім бажанням. Краще уточніть деталі і порадьтесь із молодятами щодо свого вбрання.

«Можна прийти пізніше, все одно ніхто ніколи не починає вчасно…»

Ні в якому разі не спізнюйтесь, не робіть цього навіть спеціально. Будьте пунктуальними, це одне з головних правил етикету гостей на весіллі. Проте і не приходьте значно раніше, бо якраз всі бігатимуть в останніх клопотах: доставлятимуть, дов’язуватимуть, доприкрашатимуть. Виховані люди приходять вчасно або трошки раніше. Крім того, ви зможете познайомитись з тими, кого ще не знаєте.

«Родичі нареченої? Ну й що? Я все одно з ними не знайома…»

Часом гості думають, що немає сенсу знайомитись з купою родичів, які поприїжджали на весілля хто з села, хто з іншої країни. Але зазвичай саме від цього залежить, чи буде атмосфера свята справді невимушеною. Перепитайте імена усіх, кого не знаєте, не чекайте, доки вас про це спитають. Заводьте нові знайомства, а раптом підвернеться і хтось корисний:)

«Посиджу тихенько в куточку, поклацаю на телефоні в ігри…»

Беріть участь у конкурсах, не ігноруйте весільні розваги, відгукуйтесь на питання ведучого. Весілля – від слова «веселитись»! Проте, звісно, не варто змагатися з тамадою у дотепності і гучності. Якщо наприкінці вечора вам час іти, а молодята чимось зайняті, не бійтесь підійти і попрощатись. Просто зробіть це швидко і щиро, без сльозних обіймів і п’яних поцілунків. Або ж підійдіть до батьків і подякуйте за чудовий вечір.