ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Діти і весілля

 Твоє весілля не за горами, ти подбала про все необхідне, і здається, що можна видихнути з полегшенням, і все під контролем. Але тут дзвінок від подруги: немає на кого залишити дитинуТоді  від родички з Тернополя, яка збирається приїхати з трьома зірвиголовами. І на останок  троюрідна сестра по татовій лінії каже, що прибуде дітей на весілля аж шестеро. 

 І виявляється, що разом із дорослими гістьми в кількості 100 осіб, назбирується ще зо два десятка дітей. Враховуючи абсолютну відсутність досвіду в такій делікатній справі, як зграя розбишак, чомучок та маленьких «принцес-несміян», рекомендуємо подбати про те, чим зайняти дітей на весіллі завчасно. Якщо організацію весілля ти доручила івент-агенції, тоді тобі залишається попередити їх про заплановану кількість дітей на святі та їх орієнтовний вік. Нехай професіонали подбають про аніматора, клоуна чи Мері Поппінс. 

 Якщо ж організацію грандіозного дійства під назвою весілля ти звалила на свої тендітні плечі, то тут доведеться організувати дитяче дозвілля самотужки. Ти ж не хочеш кожних три хвилини чути брязкіт розбитої склянки, плач ображеної «принцеси» чи бойовий клич «козаків-розбійників». Варіант: найняти дитячого аніматора з якогось бебі-клубу (добре, що їх у нас розвелося повно). Для найменших можна домовитися з нянею (їй теж потрібні гроші), або ж досягти консенсусу з троюрідною сестрою по татовій лінії на предмет здійснення нею контролю хоча б більшої частини дітей в обмін на оту сумочку від Шанель, яка так припала їй до душі (чим тільки не пожертвуєш заради душевного спокою).

 Але, поглянувши правді у вічі, ти розумієш, що через рік-два тебе також чекає такеот крикливе маля, яке не даватиме спокою ані тобі, ані твоїй теперішній дружці, яка буде щасливою нареченою, а ти – її заклопотаною подругою. І повір, ти будеш дивитися вже зовсім іншими очима – очима розчуленої мами – на спробу дати раду усім цим дітлахам на весіллі.