ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Березневий кіт: як одружити на собі бабія?

 Коти одержимі любовним шалом цілий березень. А є чоловіки, яких отак лихоманить цілий рік. Вони ладні співати серенади, битися до першої крові з такими ж одержимими, аби лише прихилити до себе увагу чергової ніжної кішечки.  А що, як трапилася халепа і ти закохалася у такого от березневого кота? Твій гугл-пошук починає глючити, щойно ти всоте набираєш свій запит – «як одружити на собі бабія?». Не гарячкуй! Давай разом послухаємо, що радять мудрі люди.

 Задій метод батога і пряника

 Кажуть психологи. Влаштуй йому фейерверк гарячих пристрастей, а наступного разу – будь сніговою королевою. Зустрінь у кокетливому фартушку з цілою тарілкою штруделів і пляцків, а згодом – дозволь своїй подружці затягнути себе у стрип-клуб. Ніщо так ефективно не перевиховує чоловіка, як почуття ревності та ображена гідність!

 Будь щодень інакшою

 Закликають жіночі журнали. Особливо – в ліжку. Раз йому вже так хочеться різноманітності, то запропонуй йому якнайширший вибір! Сьогодні ти – сексуальна студенточка, завтра – медсестра у короткому халатику, а післязавтра – екзотична гейша.

 Постав йому ультиматум

 Гнівно розмахує руками краща подружка. Виведи на поле бою важку артилерію – поговори з ним жорстко і серйозно. Попередь, що наступний раз буде останнім. Подбай про власні шляхи відступу.

 Навчись готувати, заведи дітей – і він буде твій 

 Зрештою тихенько, але наполегливо нашіптує мама. Побережи мамині нерви. Відклади на потім відкриття страшної таємниці про сумнівність цього варіанту.

 Краще скористайся його ж методами. 

 Візьми відпустку і злітай кудись у теплі краї. Сама! Не попереджуй і, не дай Боже – не звітуй! У маленьку валізку поклади кілька шортиків, спідничок, платтячок і пару гарненьких купальників. І не забудь зарядку – бо твій телефон скоро розриватиметься від його панічних дзвінків.

 Якщо ж ні, то зітхни з полегшенням і порадій, що більше не доведеться слухати лекції про вроджену чоловічу полігамність.