ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

WISH LIST

Для того щоб отримати корисні і потрібні подарунки на весілля, краще заздалегідь попередити своїх гостей про те, що саме вам необхідно. Однак не всі знають, як красиво і коректно це зробити. За кордоном вже давно використовується Wish List, тобто список бажаних товарів і послуг, який молоді пропонують своїм гостям напередодні весільного торжества.

Це дуже зручно, адже часто подарунки, які ми отримуємо на свята, не відповідають нашим уподобанням, і згодом просто лежать на полицях, припадаючи пилом. Щоб все презенти були затребувані, багато наших молодята теж вже користуються послугою WishList. За допомогою такого списку подарунків можна розділити велику покупку на кілька гостей, і тим самим отримати на весілля таке бажане, але недосяжне з фінансів придбання.

Не завжди виходить красиво і зрозуміло скласти подарунковий лист, для спрощення подібної процедури розроблені спеціальні сайти, що дозволяють в зручній формі скласти такий список. Отриманий лист подарунків можна просто вручити друзям, а можна зробити розсилку по електронній пошті. Попередивши заздалегідь своїх гостей про потрібних для вас речі, ви спрощуєте їм процедуру вибору презентів, і при цьому самі отримуєте корисні подарунки.

Якщо ви замовляєте організацію весілля, досвідчений консультант допоможе в складанні WishList, а також підкаже хороші і надійні магазини для здійснення покупок.

На сьогоднішній день багато супермаркетів побутової техніки, меблеві магазини і відділи посуду надають послугу підбору вподобаних речей. Продавець може роздрукувати перелік сподобалися товарів, забезпечивши кожен кодом маркування, найменуванням та вартістю. Ідеальним варіантом буде вибирати предмети з одного розділу, але різної цінової категорії, щоб кожен з гостей міг підібрати подарунок відповідно до своїх фінансових можливостей. Якщо є час і можливість, можна доповнити список фотографіями вподобаних товарів.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "