ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Топ-5 сумнівних подарунків молодятам

 Вас запросили на весілля, і окрім запитання «що вдягнути», вам тепер потрібно вирішити проблему «що подарувати». Здавалося б, нема нічого простішого – даруй «конверт», та й всі проблеми. Але є окрема каста громадян, які вважають, що дарувати гроші якось не комільфо, а треба обов’язково подарунок. Чим диктується така дивна та ірраціональна логіка, науці поки що невідомо, але факт присутній. Щоправда, якщо підготовка подарунку полягатиме у пошуку серед домашнього мотлоху чогось, що б зійшло за презент, тоді все стає на свої місця. Але ж ви не з таких, правда?

 Варіантів подарунка ви можете придумати безліч. Ми зі свого боку пішли від зворотного і спробували зорієнтувати вас, що краще НЕ дарувати молодятам. Отож, представляємо вам такий собі «чарт» сумнівних подарунків, які можуть не те що не підійти молодим, а навіть створити їм проблеми.

 5 місце – предмети побуту

 Ви знаєте, де будуть жити молоді після весілля? З батьками? Тоді навіщо їм телевізор чи DVD-плеєр? Невже вони не мають цих речей і без вас. Ні, якщо ви точно знаєте, що у них старенький «Електрон», а про «плазму» вони і не мріяли ніколи, тоді все гаразд. Але якщо ви навіть не поцікавилися питанням, ваш подарунок може тільки займати місце.

 4 місце – габаритні речі

 Знову про майбутнє житло молодих. Вони житимуть окремо від батьків, але квартиру винайматимуть? Тоді при кожному переїзді вони згадуватимуть вас «незлим тихим словом», коли намагатимуться запхати у вантажівку вашу фінікову пальму чи копію Колоса Родоського у натуральний розмір.

 3 місце – речі для немовлят

 Радіо «Аячула – FM» повідомило, що наречена вагітна. Звичайно ж треба відразу кинутися скуповувати речі для немовлят! Повільно вдихніть, видихніть і порахуйте до десяти. Якщо бажання не пройшло – повторіть. Молоді самі у змозі купити все, що треба, а акцентувати увагу на дошлюбній вагітності не варто.

 2 місце – предмети інтер’єру, витвори мистецтва

 Тут практично без коментарів. Якщо вам страшенно подобається це чудове полотно художника Тіщенка, зовсім не факт, що молоді хоча б відрізнять, де у нього верх, а де низ.

 І, нарешті, №1 нашого «антирейтингу» – домашні тварини

 Ви дуже любите свою цюцю, пускаєте її до себе в постіль, і запросто можете доїсти за нею з її ж миски? Відкриємо для вас страшний секрет – не всі люди такі ж зоофіли любителі тварин. І навіть якщо молодята тварин люблять і всерйоз планують завести собі якусь живність, зовсім не факт, що вони хочуть зробити це саме зараз.