ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Подарунки на весілля

 Така вже у нас епоха. Нічого загортати у папірці, тепер справді найпрактичніший подарунок для молодят — це гроші. Вибач, звісно, за таку відвертість, але навіть пояснювати не треба: всі розуміють, що молода сім'я з більшим задоволенням перейдеться магазинами чи салонами самотужки в пошуках саме того, що їм потрібно. Однак, романтика і сентиментальність ще живі! Якщо хочеш, аби твій подарунок вкарбувався в пам'яті твоїх щойно одружених друзів надовго — читай далі... Шукай більше ідей в розділі "Подарунки".

 Довірся новітнім технологіям.

 Прекрасний винахід сучасності! Цифрова фоторамка. У “Гаррі Поттері”, книжечці про магічний світ, герої фотографій могли рухатись. Уяви: з комоду до тебе усміхається мама, а на стіні “висять” найближчі друзі з гітарою, навколо вогнища серед гір. Звучить фантастично, але зараз все це — реальність. До того ж, в часи цифрових технологій зібрати самотужки підбірку фото для такої рамки — нітрохи не проблема. Тому вперед, до найближчого магазину техніки по незабутній подарунок!

 Електронна книга.

 Для тих, хто любить літературу — незамінна річ. Так-так, вона не пахне, в ній неможливо зберігати “заначку”, сторіночку не загнеш і закладку в неї не вставиш. Однак, попри свою “некласичність”, електронна книга — це просто мобільна бібліотека. До того ж, цифровий папір не шкодить зору, типографія не викликає алергію, і можна не носити з собою 5 кілограм паперу, якщо зараз читаєш не одну, а декілька книг. Словом — це зручно і гарно.

 Набір... ні, не столових приборів. Еротичних іграшок.

 Що тут довго пояснювати. Про його вміст легко здогадатись самотужки. А от почуття гумору пара молодят точно оцінить! До того ж, урізноманітнити інтимне життя — це завжди приємно і корисно. Навіть якщо не своє.  А якщо без жартів, то для того, аби цей подарунок був доречним, треба бути щонайменше добрим другом когось з наречених, а якщо раптом ти — троюрідна тітка батька молодого, то таки утримайся від такого гумору. :-)

 Здійсни мрію закоханих!

 Або принаймні одного з них. Іншому “під шумок” теж буде добре. До прикладу, якщо наречений з дитинства мріяв бути пілотом, але став програмістом, то домовся про годину льотних навчань. Він зможе керувати малесеньким літачком самотужки. Звісно, під контролем професійного пілота. Або подаруй стрибок з парашутом нареченій. Звісно, не в день весілля. І бажано, щоб вона справді про це мріяла і нічого собі не зламала. Інакше — тебе з “друзів” перенесуть в якусь іншу категорію.

 Відправ їх у медовий місяць!

 Якщо компанія друзів велика, то завжди добрий вихід з ситуації — скинутись на глобальний і хороший подарунок замість звичних порохотягів, мікрохвильовок та електрочайників.  До прикладу, замовте молодятам путівку на курорт. За кордоном чи  ні, на морі чи в горах — їм буде добре де завгодно. Щоправда, такий подарунок ніяк не вийде подати як сюрприз. Адже все ж таки перед цим варто обговорити з самими винуватцями свята їхні робочі графіки та вподобання.

 Зрештою, довірся фантазії та власним почуттям до самих наречених. А якщо вже зовсім біда — тоді попроси у нареченої wish-list.

 ЗАМІТКА

 Wish-list — це витвір прагматичної сучасності. В буквальному сенсі — це “список бажань”.  Дуже популярна практика на заході: начерена складає список всього, що хотіла б отримати в подарунок. Запрошені вивчають цей список і ставлять галочки біля того, що хочуть подарувати. Всі задоволені: ані тобі зайвих наборів постелі, ані мороки з вибором.