ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Лялька – символ королівського весілля

 Ще зовсім нещодавно слово «лялька» викликало ряд асоціацій, пов’язаних з лялькою минулого тисячоліття: великі розплющені сині очі, здивований погляд, пухкенькі ніжки і незрозумілі звуки, коли перевертаєш її догори ногами. Однак така лялечка, яку, до речі, автори назвали «bebe», з’явилась лише в 19 столітті.

 Натомість, до того лялька завжди втілювала красуню-дівчину в розквіті молодості та шарму. Ще задовго до модних тенденцій на струнких і довгоногих моделей, в часи королівств та принцес, лялечка вже слугувала своєрідним еталоном. Вона викликала захват у придворної знаті своїми розкішними сукнями, диктуючи моду цілим поколінням.

 І на початку 20 століття ця струнка модниця повернулась. Відтоді з’явилась мода на ляльок з портретною схожістю для увіковічення представниць королівських родин. І, як правило, майстри зображали їх в момент апогею їх молодості та щастя – в день вінчання. 

 Традиція відтворювати щастя принцеси-нареченої у ляльці актуальна і досі: кожен достойний великобританець присвятив почесне місце у своєму домі лялечці-копії принцеси Діани чи тепер Кейт Мідлтон.

 Наприкінці минулого століття ринок ляльок заполонили ляльки-наречені Барбі, прототипами яких стали Елізабет Тейлор та Грейс Келлі. Довгий час саме такі красуні-наречені займали найвищі позиції в рейтингах продаж.

 Лялька і досі – невід’ємний атрибут весілля: солодкі фігурки молодят прикрашають весільний торт, оздоба авто – лялька «bebe» у весільному вбранні очолює  весільний кортеж, а колекційна лялька-наречена часто стає найкращим подарунком на весілля.