ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весілля з найближчими або Бенкет на весь світ!

Включивши Sex & City, ти приготувалася писати заповітний список гостей!

Через декілька серій на дивані урочисто розклалися списані аркуші, але до загального консенсусу ти так ні з ким і не прийшла. Мама хоче бачити в списку свою троюрідну сестру, а улюблений просто не уявляє свята без університетського старости!

 
Не переживай, у багатьох пар складання списку гостей викликає труднощі. Запам'ятай, що вся організація починається з того, що ви визначаєтесь з фінансовою стороною питання. На жаль, не завжди наші можливості збігаються з нашими бажаннями. Може вийти так, що ви з коханим хочете влаштувати скромне весілля, а батьки вже розповіли всім далеким родичам про намічений подію. Стоп. Почнемо по порядку!
 
Починаємо з ...
 
Визначення масштабності торжества. Вечірка для всіх? Або тільки «свої»?
 
Необхідно зрозуміти, на який бюджет ви готові розраховувати! Не потрібно прораховувати до копійки все. Але непогано б, знати свої приблизні витрати.
 
Наступний крок:
 
Вибір місця. Якщо ви хочете пишне свято - обраний затишний ресторан може бути не готовий до розміщення сотні гостей. І навпаки - величезний банкетний зал буде виглядати конфузно, якщо в ньому буде запрошених від сили 10 чоловік.
 
За різними сторонам:
 
Найчастіше, список запрошених ділиться навпіл між стороною нареченої і стороною нареченого. Є ще один непоганий варіант - поділити список на три частини: родичі нареченого, родичі нареченої, друзі та колеги молодят. У будь-якому випадку, необхідно обговорювати цю тему і прислухатися до всіх побажань.
 
Дитячий садок:
 
Ти можеш дуже любити дітей, але подумай, чи варто запрошувати їх на весілля. Не варто бути вкрай неввічливою і писати приметкой «ніяких дітей» в запрошенні. Якщо ти твердо налаштована проти «дитячого садка» на весіллі, дай гостям зрозуміти про вікове обмеження для дітей: наприклад - до 10 років. Запросивши дітей на весілля, не забудь про відповідному розвазі для них. (Дитяча кімната або аніматори - прекрасний вибір)
 
Їду я з далека:
 
Ви вирішили запросити родичів з далекого і ближнього зарубіжжя? Обов'язково запропонуйте свою допомогу в їх «тимчасове» розміщенні. Навіть якщо вони чемно відмовляться, цей пункт все одно необхідно прораховувати в весільної кошторисі.
 
Хто зайвий:
 
У складанні списку, будьте чесними з собою: переосмислити відносини з усіма запрошеними. Подумайте, кого б ви дійсно хотіли бачити на весіллі, а не запрошуєте з ввічливості. Можливо, батьки наполягають на «відповідному» запрошенні: раз ти була на весіллі у двоюрідної племінниці твого тата, то і її зобов'язана запросити, і зовсім не важливо, що тобі тоді було 4 рочки! Коректно дай батькам зрозуміти, що вам не зовсім комфортно бачити людей, яких ви практично не знаєте.
 
 
 
Пам'ятайте, що це ваше весілля! Але не переходите межі при вирішенні конфліктних ситуацій.
 
Аліна Стойчева