ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Поради для нареченої

Кожна наречена мріє, щоб весільний день пройшов ідеально

Загадує, будує плани, становить сценарій дня. Але про те, як все пройде відомо тільки неба. Нареченій ж дістається повна переживань безсонна ніч перед весіллям.

Про те, «як це було» згадали читачки нашого порталу. І дали поради «собі в минуле». Можливо, саме ці поради від «бувалих» допоможуть тобі зосередитися і не допустити явних, але таких несподіваних помилок.
 
 Просто розслабся і проживають щохвилини цього дня з насолодою. Тому що цей день чекаєш, готуєшся до нього, а він дуже швидко проходить.
 
Дуже простий, але, тим не менш, слушну пораду. Найчастіше, наречена намагається проконтролювати «все і вся» і зовсім забуває про нареченого, який залишається наодинці з гостями. Добре, якщо «контроль якості» послуг проходить спокійно. Гірше нервової і роздратованою нареченої може бути тільки жіночі ревнощі.
 
 Ретельно вибирай фотографа і відеограф. Це та пам'ять, яка залишається на все життя.
 
Про те, що не можна економити на фотографі - перша істина, про яку дізнається майбутня наречена. Результати роботи таких горе-фотографів, зазвичай, представлені в альбомах під назвою «Не повторюйте помилок цих молодят». Це ж стосується і відеографів.
 
 Чи не панікуй, і ніколи не вирішуй зопалу!
 
 
 
Не бери все близько до серця, що не треба нервувати і насолоджуйся життям, люби і будь улюбленою, що не звертай уваги на чужу думку.
 
Ці два ради стосуються непередбачених моментів. Щоб не сталося, завжди зберігай спокій. Навіть якщо ви приїхали в ЗАГС, а паспорта забули вдома - не панікуй! Відправ відповідального гостя за документами, а сама підійди до службовцю РАГСу і уточни, наскільки можливо затримати церемонію.
 
 Чи не виходь заміж за «маминого» синка.
 
Такий особистий рада зайвий раз говорить про те, як важливо зважити всі «за і проти» перш ніж сказати заповітне «ТАК»! Закоханість і бажання прожити з людиною все життя - явно різні поняття. Подумай, чи готова ти приймати всі недоліки твого майбутнього чоловіка, і любити його, незважаючи на звичку завжди і у всьому слухатися маму?!
 
 Вибирай сукню і туфлі зручніше.
 
 Купи дві пари весільних туфель.
 
Від порад емоційних переходимо до порад практичним. НІКОЛИ НЕ купуй туфлі меншого розміру, як би вони тобі не подобалися. Навіть якщо знижка на них 90%! Ти будеш проклинати все на світі, і з таким нетерпінням чекати закінчення весільного дня, з яким так довго чекала його настання! Якщо ти згодна з фразою «Краще красиво, ніж зручно», JAM рекомендує тобі купити другу пару. Зазвичай, під вечір багато наречених плюють на все правила пристойності і знімають туфельки. І тільки наша JAMовая наречена танцює в, заздалегідь припасених, балетках!
 
 Змінила б весь сценарій весілля, наряд і т.п.
 
Ось так коротко і скромно висловилася одна дівчина. Роби висновки і уважніше продумуй кожну деталь свого весілля!
 
 Приділяйте більше часу своїм близьким. Адже в цей день ми відходимо від сім'ї, створюючи свій осередок!
 
 Будь уважнішою до своїх батьків.
 
Не забувай, що для твоїх батьків цей день не менш важливий. Сказати їм слова подяки можна і потрібно. Підготуй мова заздалегідь. У пориві експромту ти навряд чи зможеш придумати щось більш оригінальне, ніж «Спасибі за те, що ви зараз зі мною. Я вас дуже сильно люблю ». Безумовно, близьким буде приємно чути навіть ці слова. Але набагато приємніше буде почути «спасибі» за спогади з дитинства! Ти навіть можеш зробити їм подарунок у вигляді слайд-шоу з вашими фото. І коментувати кожне фото, показане на екрані.
 
 Щиро сподіваємося, що ці поради допоможуть тобі в підготовці до весільного дня!
 
Завжди ТВІЙ JAM
 
і
 
Аліна Стойчева