ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Як заощадити на весіллі

Весілля - справа витратна, і це ні для кого не секрет! JAM дасть тобі кілька порад, і напоумить на чому не варто економити.

Весільні подарунки:

Безумовно, найпопулярнішим сучасним подарунком на весілля є гроші. І всі молоді заздалегідь промовляють про це всім гостям. Але не варто «стає в позу» і ображено «дути губки» якщо хтось не послухався і вирішив подарувати подарунок. Гроші з весілля витрачаються, і як показує статистика, не завжди на потрібні речі. А от подарунки - то, що залишається на пам'ять. Якщо ти переживаєш, що гості подарують «непотрібну» річ - можеш створити wish-лист (список всього необхідного для нової сім'ї) і надіслати електронною поштою. Список передається від гостя до гостя, і кожен викреслює обраний подарунок.
 
Не шукай мене «вконтакте», в «однокласниках» нас немає:
 
Тільки уяви, скільки грошей можна заощадити на замовленні запрошень і їх друку! Представила? Заманливо, правда? Але на запрошеннях економити не варто! Пара рядків на папері набагато приємніше аналогічних рядків на екрані.
 
Знайомий фотограф:
 
Рішення про запрошення одного в якості фотографа - одна з популярних помилок молодих. Ваш друг може відмінно фотографувати природу, але ось чи впорається він з весільними емоціями? Звичайно, якщо він провідний фотограф міста - то вам дуже пощастило! А ось якщо немає ...
 
фуршет:
 
Фуршетний варіант весілля - зручна форма частування гостей. Кожен вибирає, що більше до душі. Фуршет дешевше ніж банкет за вартістю з людини. Але не варто йти на крайнощі і ставити на столи тільки алкоголь і канапе, якщо фуршет триває 5-6 годин. Гості будуть голодними і це може відбитися на загальній атмосфері весілля. Висновок: не можете дозволити накрити великий стіл - запрошуйте менше гостей.
 
Штучний букет:
 
Штучні квіти прийнятні тільки в двох випадках: ти затятий борець за порятунок природи або ти не можеш знайти квіти своєї мрії, а альтернативи не сприймаєш. Букет з штучних квітів, відверто кажучи, виглядає пішло. З цього, якщо ти, з якоїсь причини, не можеш дозволити собі букет з живих квітів - скористайся напрацюваннями hand-made майстрів. Шукай на сторінках порталу цікаві варіанти букетів.
 
Потанцюй зі мною:
 
Навіть якщо ти цілий рік збирала весільний плейлист, це не привід економити на ді-джея. По-перше, у тебе може не бути необхідною по потужності музичної апаратури. А по-друге, твій смак може не збігтися з музичним смаком гостей! Як варіант - передай список бажаних пісень вашому ді-джею. А ось що дійсно потрібно підготувати, так це музику під всі значущі моменти на весіллі: вихід нареченої з батьком, вихід нареченого, вихід подружки нареченої і друга нареченого, перший танець, танець з батьком, кидання букета, розрізання торта і т.д.
 
JAM надав тобі свої поради, і він сподівається, що вони дійсно потрібні!
 
 
Аліна Стойчева