ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

8 ідей для весільного торту ...

Весільний торт - головний «цвях» вечора. Король весільного столу - саме він є фінальним акордом в стилістиці твоєму весіллі.

Умілі руки весільних кондитерів здатні приготувати торт по індивідуальному замовленню.

ДОСИТЬ ЗНАТИ 2016 року новинки, щоб визначитися з солодкою родзинкою вечора.

 
Оформлення живими квітами
 
Дизайн такого торта повинен бути вишуканим і лаконічним. Квіти візьмуть все на себе. Можна довірити прикраса торта вашому флориста, який оформляє все свято. А можна піти більш важким шляхом і знайти кондитера, який пропонує прикраси з живих квітів.
 
Омбре
 
Ефект переходу кольору зі світлого відтінку в темний - на піку популярності в 2016 році. Це стосується всіх сфер весільного декору. А ось торти з такою прикрасою - поки новинка. Вибирай пастельні тони - вони підкреслять романтичної настрій вашого весілля.
 
Натуральність
 
Тенденція здоров'я і натуральності дісталася і до кондитерської індустрії. Прості високі торти з гіркою ягід і нарочито нерівними мазками вершкового крему, відкриті коржі з маскарпоне. Багатоярусні торти створюють домашню атмосферу на весіллі.
 
Рюші
 
Це безумно мило і дуже підходить для весілля. Рюші і плавні оборки очікують побачити на весільній сукні або туфлях, в декорі або зачісці - але ніяк не на торті. Так що ти можеш бути впевнена, такий милий тортик змусить багатьох ойкнути від розчулення.
 
Орнаменти
 
Всілякі геометричні фігури ще тримаються на верхівці весільного декору. Стійкі вони і в декорі весільного торта: зигзаги і ромби, кола, горошки і смужки. Вибирай!
 
Відтінки металіка
 
Золото і срібло - здавна благородні метали. Торти в золотисто-сріблястих тонах виглядають дуже вдало в загальній тематиці весілля. Золотисті елементи з мастики або сріблясті декоративні пояски навколо кожного ярусу. Торт для істинної королівського весілля.
Дуга Веселка
 
На вигляд цей торт нічим не примітний, ну або просто симпатичний. Але варто відрізати перший шматочок ... Цей ефектний сюрприз зверне увагу всіх гостей. Кожен буде прагнути покуштувати шматочок «солодкого щастя» першим.
Альтернатива
 
Порційні капкейкі не тільки поширена, але і зручна заміна класичного торту. А якщо скласти їх в красиву гору вийде незвичайний весільний торт. Є такі тістечка набагато зручніше і комфортніше.

свадебный торт с живыми цветами
трехъярусный свадебный торт
капкейки на свадьбу
оригинальная подача торта
белый свадебный торт
свадебный торт с ягодами
свадебный торт с лесными ягодами
свадебный торт омбре
свадебный торт омбре розовый
свадебный торт с кружевами
свадебный торт мятный цвет
фиолетово-голубой свадебный торт
свадебный торт радужная начинка
свадебный торт с кружевами
торт под свадебное платье
свадебный торт с живыми орхидеями
торт с живыми цветами