ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Х-ідей для весілля. частина 2

Якщо ви хочете розбавити традиційну розпис новими елементами - дуже красиво і зворушливо виглядають такі традиції як:

· Прощання з дівочим прізвищем. Це можуть бути об'ємні букви з пінопласту, плакат, або паперові літери, прив'язані до гелієвим повітряних кулях. Наречена відпускає в небо своє дівоче прізвище, символізуючи цим початок нового етапу в її житті - набуття нової сім'ї. Ще дуже зворушливо відпускати на кульках порожню коробку з-під обручок, щоб їм не було куди повернутися!

· Пісочна церемонія. Молоді по черзі засипають у вазу пісок різних кольорів, створюючи красивий звивистий малюнок. Вони поєднують свої долі і свої серця воєдино. Ми вже писали про проведення пісочної церемонії, дізнатися детальніше про історію обряду можна тут - http://jamwedding.com.ua/ru/zp/read/tradition/pesochnaya.html

· Створення сімейного герба і його використання у весільній атрибутиці. Цій традиції багато років, але зараз вона набуває нового значення. Нову сімейну символіку можна використовувати в оформленні фону для столу молодих, банера для фотографій, у вигляді доріжки з ініціалами і в інших елементах декору.

· Ти пам'ятаєш ті емоції, які захлеснули тебе, почувши заповітне «Ти станеш моєю дружиною?». Ти пам'ятаєш самі милі і дорогі серцю моменти, пережиті разом з коханим, готуючись до весілля? Спільні поїздки, успіхи, досягнення, маленькі перемоги, дружні зустрічі? У вас є можливість повернути час назад і випробувати ці почуття заново, розділивши ці емоції зі своїми рідними. У перерві між піснями і танцями попроси ведучого включити на проекторі ваші фото і відео. Рідні і близькі будуть в захваті, а ви зробите маленьке диво подорожі в часі.

· Внести смачну родзинку в своє весілля спекотного літнього дня дуже просто! Замініть традиційне весільне шампанське освіжаючим мохіто, домашнім лимонадом або сидром. Подібний фуршет допоможе освіжитися в літню спеку і відчути безтурботність, на мить повернувшись в дитинство.

· Слова загсівському реєстратора «в ім'я блага держави ...» безнадійно застаріли і ніяк не відображають суті створення сімейного союзу. У словах своєї весільної клятви ви можете висловити свої почуття і емоції на папері і поділитися ними зі своєю половиною і всіма запрошеними гостями. Чудова американська традиція гармонійно вписалася в проведення українських виїзних церемоній і поповнила ряди красивих весільних обрядів.

· Чим зайняти гостей під час фотосесії? Рішення є! Замовте банер з символікою весільного дня і датою урочистості, і орендуйте полароид! Одна справа - через час отримати цифрові фотографії, а інше - тримати в руках свіжонадрукованими фото секундної давності! Відмінна розвага з маленькими сюрпризами для гостей. Ці фото гості відразу ж можуть вклеїти в вашу книгу побажань! Оригінально і свіжо включити в сценарій весільного дня проведення нескладних майстер-класів, лотерей чи виступ мімів, фаєрщиків або живих скульптур - поки ви будете фотографуватися, гостям вже точно не доведеться нудьгувати! Багато яскравих вражень, сюрпризів і фото - найцінніший багаж, з яким ваші гості повернуться додому сьогодні.

· Ваш перший танець не повинен обмежуватися простим погойдуванням під повільну композицію. Ви можете виконати танець з улюбленого фільму, бальний танець, влаштувати справжній танець-сюрприз, почавши під повільну пісню, і продовживши під енергійну, підключити до танцю усіх гостей або ж підготувати постановочний номер тільки для двох ... Вибір за вами і обмежується тільки вашими побажаннями і фантазією. Те ж стосується танцю з батьком. Якщо ти не прихильниця слізних несамовитих танців, прекрасною альтернативою буде танець під улюблену пісню, або пісню, яка для вас двох означає що-небудь по-сімейному важливе. Знову ж таки не варто обмежувати вибір композицій тільки повільними і ліричними піснями. Повір, для тата це велика подія і він не проти відпалювати на весіллі дочки!

Олександра Біла

Must-read: про важливі весільних дрібницях читайте скоро на Wedding Jam!