ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Х-ідей для весілля. частина 1

Що таке Весілля сьогодні? Це не банальна розпис в ЗАГС з викупом і банкетом на 100 близьких і далеких родичів. Це справжнє шоу, сценарій якого - Ваша Любов. Сучасні весілля вражають розмахом, дивують оригінальними ідеями і новаторством, іноді доводячи до божевілля консервативних членів сім'ї. На етапі підготовки вони з жахом чекають цього дійства, але, як показує практика, після - із захопленням згадують незвичайне весілля своїх дітей.
 
Весілля сьогодні - це простір для вашої фантазії, місце, де збуваються найзаповітніші мрії і втілюються самі божевільні ідеї. Ви починаєте писати сценарій свого нового життя, адже життя кожної дівчини ділиться на 2 етапи: до і після Весілля.
 
Ми пропонуємо тобі підбірку цікавих ідей і альтернатив канонам. Звичайно, вони не нові і не претендують на унікальність, а деякі з них - просто модернізовані традиції, але все ж ми порадимо тобі кілька «фішок», які ти можеш використовувати в сценарії Весільного Дня і приємно здивувати запрошених. Тож почнемо:
 
· Ранок нареченої. Ти можеш нескінченно любити свій будинок, свою кімнату і м'які іграшки, але які ж шикарні фотографії виходять в інтер'єрі готельного номера! Збори в готелі впевнено закріплюють позиції в перевагах сучасних наречених. Це чудова можливість уникнути ранкової метушні, клопоту, нервових мам, тат і інших вразливих родичів і воістину насолодитися цим зворушливим і ніжним останнім вранці в якості незаміжньої дівчини. При бажанні, ви можете провести Це ранок разом і відчути справжню єдність молодий Сім'ї.
 
· Викуп. На жаль, якщо ти живеш в квартирі висотки - твої шанси на те, що двір і під'їзд виявиться доглянутим і красивим невеликі. Дай Бог нам помилятися! Але якщо це все-таки так, то альтернативою цьому є той же готельний номер. Вам забезпечені гарні фото і відео. Деякі наречені в принципі відмовляються від проведення викупу, як від застарілого обряду. Але якщо ти все ж за традицією і просто так не «віддаси», його проведення можна довірити ведучому. Він забезпечить нестандартні конкурси, в яких задіє не тільки нареченого і подружку нареченої, але і всіх друзів і подруг, влаштує командні змагання та ін.
 
· Формат весілля. Безумовно, розпис в ЗАГС ніхто не відміняв. Але, в можливості підкреслити урочистість моменту і ваші індивідуальні смаки, немає нічого кращого виїзної церемонії. Весілля в стилі рустик (прованс, ретро, ​​Шеббі-шик і т.д.), весілля в стилі улюбленого кінофільму, тематичні весілля, весілля в певних кольорах - кожна пара неповторна, і одні і ті ж сценарії виглядають абсолютно по-новому в кожному своєму прочитанні.
 
До слова, про місце для виїзної церемонії. Залежно від тематики весілля і характеру молодих, це можуть бути найнесподіваніші локації! Дахи висоток, фактурні занедбані будівлі, берег річки, відкрите море (і ми не маємо на увазі берег!), Ваш власний заміський будинок, красивий парк або площа - виходьте за рамки умовностей, це ж ваш день!
 
· Побудувати будинок, посадити дерево, виростити сина ... Можна почати прямо зараз! Садити сімейне дерево - одна з нових весільних традицій, швидко набирає популярність у молодих пар. Це дуже символічно, дерево буде рости і міцніти, як і ваш сімейний союз і з часом ви зможете показати своїм дітям свій маленький сімейний сад, історія якого почалася з маленького деревця, посадженого мамою і татом ...
 
· Альтернативою гучному багатолюдному застілля є європейська весілля для двох. Адже це так романтично: прогулятися в весільній сукні вулицями Риму або Парижа, під руку зі своїм коханим Чоловіком ... Море нових вражень і хвилюючих емоцій вам забезпечено! Красиві вулички, затишні кафе, атмосфера старої Європи ... Шикарную весілля можна провести і на островах, відразу ж влаштувавши собі медовий місяць. Весілля - це глибоко особистий момент і якщо вам хочеться прожити і відчути його тільки вдвох, відкрити для себе нові країни, поповнити весільний альбом божественної краси фотографіями, уникнувши метушні і натовпу родичів - цей варіант для вас.
 
Олександра Біла
 
Продовження статті і варіанти нових весільних традицій зовсім скоро на сторінках нашого порталу!