ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Який ведучій має бути на Вашому весіллі ?

Так багато якостей, які Ви хотіли б побачити в ведучого Вашого весілля. Але що ж головне? На що звернути увагу при першій зустрічі?

Jam Wedding спробував розібратися.

Тембр голосу - важливий пункт, який першочергово налаштовує Вас до ведучого . Погодьтеся, що приємно зануритися в мелодійний голос, який не буде відволікати від основної мети заходу.

Зовнішність, вік також відіграють вагому роль при виборі. Для того щоб Ви легко почували себе на своєму ж святі, потрібно проникнутися симпатією до людини, яка буде головним помічником на весіллі.
Програма ведучого - ключовий пункт, який дасть Вам можливість зрозуміти, в якому напрямку пройде банкетна частина Вашого весілля.
Креатив і свіжі ідеї-то чим ваблять все творці урочистостей але, на жаль, то чого практично не зустрічається в реальності. При першій зустрічі Вас здивувала незвичайна концепція свята, це хороший знак, що гості не занудьгують від стандартного весільного вечора.
Наявність костюмів та реквізиту - другорядний, але не менш значимий пункт. Якщо Ви вирішили провести тематичне весілля, то ведучому варто бути невід'ємною частиною Вашого задуму і беззаперечно слідувати встановленим дрес-коду.
Ціна - повинна відповідати Вашому бюджету і не бути привабливо низькою. Запам'ятайте, що безкоштовний сир буває тільки ... в мишоловці.
Реклама або рекомендація знайомих - не дають Вам гарантії, що Ваше весілля пройде так само успішно. Але загальна картина по великій кількості відгуків може допомогти визначитися остаточно.
Адекватність і відсутність такого ненависного колгоспного варіанту.
 
Тамада або ведучий? Тамада древня професія, до слова виключно чоловіча. У далекі часи керував процесом весілля найповажніший чоловік селища. Він сидів одразу біля молодих. Називали його Тамада. Безумовно, ні про які конкурси в нинішні часи і вульгарні жартах мова в той час не йшла. В обов'язки тамади входило говорити тости і представляти гостей. На жаль, поняття тамада безслідно втратило свою цінність і значимість.
Усім тим, хто стрімголов біжить від тамади потрібно шукати ведучого.
 
Ми хочемо нагадати, що професійний ведучий - це набір найважливіших якостей. Це гарно поставлений голос. Стриманий зовнішній вигляд, який не повинен виділяти ведучого з натовпу. Обов'язково присутне доречне і не вульгарне почуття гумору. Ведучого поважають і до нього прислухаються. Ведучий працює в невимушеній формі і є доповнюючим, а не головним центром весільного вечора.
Отож,тамада чи ведучий- вибір за Вами.
© Владислава Земляна