ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільні фото

 Я поділюсь з вами секретною інформацію, про яку ви навряд чи ще десь почуєте – фотограф, який себе поважає і до своє справи ставиться серйозно, не вважає себе весільним фотографом. Він просто фотограф, який заробляє весільними замовленнями. І в цьому немає нічого постидного, для нього це просто можливість заробити тим, що він і так вміє. Можливо, він не зізнається в цьому прямим текстом, побоюючись відлякати потенційних клієнтів, але це буде відчуватися при розмові з ним.
 Але особиста зустріч, це вже один з останніх етапів вибору весільного фотографа. Перед тим вам доведеться перерити півінтернету щоб знайти того, чи тих кількох, з ким ви захочете зустрітися особисто.
 У цій статті ми підемо від зворотного і розкажемо вам про те, яких весільних фотографів слід уникати. 
 По-перше, це «студенти». Їх з дитинства приваблює фотографія, фотографування, і творча обробка фотографія. Це чудово і багато з них, таких творчих і захоплених своєю справою людей колись в майбутньому стануть прекрасними спеціалістами... але не сьогодні. Сьогодні у них така собі камери, повно амбіцій, повна відсутність досвіду, який компенсується безпрограшною фразою «я художник, я так бачу», а такі слова, як експозиція, світлочутливість і дисторсія їм ще тільки належить вивчити. Можливо на курсах фотомайстерності, на які вони ось-ось мають записатися. 
 Друга категорія полярна до попередньої – це «старпери». Звичайно, і серед весільних фотографів, яким за 60 є абсолютно прогресивні і креативні спеціалісти. Це люди, які йдуть в ногу з часом у всьому, і в своїх професії в тому числі. Але це швидше виключення з правил. Бо зазвичай, ці фотографи зроблять вам добротні, шаблонні і до нудоти нудні фотографії, які будуть відрізнятися хіба що своє ніякістю. Напевно не найкраща характеристика в принципі, і для ваших весільних фото в тому числі.
 Наступний аспект – портфоліо. Весільний фотограф зобов`язаний його представити. Не достатньо подивитись на фотографії в інтернеті. Їх потрібно побачити вживу. Будь хто може за один день зліпити собі класне портфоліо і збагатити його коментарями від «мертвих душ». Це називається шахрайством. Попросіть його показати всі весільні фото з фотосесії, яка вам сподобалась. Якщо його портфоліо фейк, то цих фото в нього не буде. Проблема вирішена. Вірніше, помилка не допущена. Наступний. 
 І останній пункт вибору – взаєморозуміння. Якщо ви вже зупинили свій вибір на одну з кандидатів, значить його весільні фото вам подобаються і ви йому довіряєте. Тоді краще довіритись йому повністю і уважно виконувати його побажання по постановці кадру і так далі. Якщо ж вам ніби то і фото подобаються, і ціна влаштовує, але от ви з ним спілкуєтесь і бачити, що щось не так – він скептично ставиться до вашого тематичного весілля, або йому не подобаються ваші побажання робити фотографії в стилі ретро, чи банально не в’яжеться розмова – швидше за все, це просто не ваш весільний фотограф.
 Насправді, ця стаття не дає відповіді на питання як вибрати весільного фотографа. Вона всього лиш застерігає вас від тих помилок, які ви могли допустити від незнання, неуважності, чи надмірної довірливості. А тепер не допустите.