ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Поради нареченому щодо костюма

 «Наречена – це діамант, а наречений – оправа», – так часто люблять повторювати люди, коли йдеться про зовнішній вигляд пари. І якщо сукня молодої дійсно є таким собі «магнітом», що привертає погляди, то костюм молодого зазвичай не буває удостоєний і десятої долі такої уваги. Все так, але це не значить, що до вибору костюма нареченого можна підходити аби як. Якщо ти не впевнений на сто відсотків у своєму смаку, то краще довір це питання тим, хто дійсно розбирається. І ми маємо на увазі ні разу не маму і не тьотку з Крижополя. У старшого покоління нерідко бувають свої, зазвичай несподівані, уявлення про хороший смак, тому частенько костюм молодого виблискує так, що бідолаха схожий на робота Вертера (або Бендера з Футурами, коли тобі менше 25).

 Якщо з самого народження весь твій гардероб складали спортивні штани, кепка і барсєтка, то не заморочуйся, а рішуче звертайся до толкового стиліста і довірся йому. Якщо ж сякий-такий смак у тебе є, тоді можеш прислухатися до деяких порад, які полегшать тобі життя.

 Порада №1

 На весіллі доречним буде смокінг або строгий костюм, до якого завжди надягається білосніжна сорочка і метелик. Краватка теж буде доречна, але до неї будуть особливі вимоги, інакше стане незрозуміло, на весілля ти зібрався, чи на роботу в улюблений офіс. Кінець зав’язаної краватки має закінчуватися не на рівні грудей чи дещо цікавішої частини тіла, а на рівні пряжки ременя.

 Порада №2

 Весільний костюм на тобі має «сидіти», а не «висіти» – ти ж не вішалка. Орієнтуєшся за наступними ознаками. Рукав не повинен закривати запонки (так, треба запонки, а не гудзики). Сама манжета сорочки має виглядати на сантиметрів зо два. Штани мають закривати щиколотку, але не спускатися нижче п’ятки.

 Порада №3

 Сорочка повинна виглядати бездоганно. На банкеті тобі рано чи пізно захочеться скинути піджак, і у гостей не має скластися враження, що ти у ній кілька годин тому заміняв Брюса Вілліса при черговому рятуванні світу. А тому підбирай на весілля сорочку, яка містить хоч трохи синтетики – м’ятися буде значно менше.

 Порада №4

 «Універсальні» кольори костюмів для весільної церемонії: чорний, сірий, синій, темно-коричневий. Саме такі кольори оптимально гармонуватимуть із сукнею нареченої. Полоски, клітинки та інший треш – мимо. Тільки суцільний тон.

 Дотримавшись цих простих рекомендацій, ти принаймні виглядатимеш гідно. Якщо ж ти все-таки хочеш справити враження, то доведеться добряче поміркувати. І знову ж таки, наголосимо, не впевнений – бігом до стиліста!  

весільний костюм нареченого
кращий костюм нареченого
стильний костюм жениха
лучший свадебный костюм