ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Парубочий вечір

«Усе. Гаплик. Кінець. Відбігався!» -  приблизно такі слова у різноманітних комбінаціях крутяться в голові бідолахи нареченого напередодні фактичного настання тієї страшної «женячки». У ці години останнє, що слід робити, – це багато думати. Адже будуть неприємності. Це може закінчитися тим, що ти зранку все-таки побіжиш у РАЦС, але з іншою метою. Ти захочеш змінити прізвище й ім’я, а потім кинешся змінювати колір шкіри й стать, у кінці кінців дременеш у джунглі Кампучії. Але навіть там тебе все одно знайдуть доброзичливі батьки нареченої. Вони зіб’ють тебе кокосовим горіхом із пальми, ніжно візьмуть за життєво важливі органи і лагідними  словами й електрошоком повернуть у лоно нової сім’ї. Забутися й уникнути всіх цих сумнівних пригод  допоможе холостяцька вечірка вона ж парубочий вечір. Не виключено, що її для того й придумали.

Відразу мушу тебе попередити, що така холостяцька гулянка, яку ти бачив у кіно (зі стриптизерками та всілякою іншою гидотою), тобі, скоріш за все, не світить. Сценарій доведеться погоджувати з коханою, а потім їй же представити нотаріально завірені фотки. Ступінь правки сценарію парубочого вечора вже залежатиме від ревнивості твоєї обраниці. Зрештою,  ти і сам це все прекрасно розумієш, якщо, звичайно, не познайомився з нею за два дні до одруження. Виникає природне запитання: а чим тоді останній холостяцький гульбан принципово відрізнятиметься від банальної п’ятничної пиятики з друзями?

Почнемо з того,  що холостяцьку вечірку все-таки варто влаштовувати не безпосередньо перед церемонією, а за декілька днів. Ваш покірний слуга спостерігав не раз, на яку хтонічну потвору подібний наречений на ранок після таких розваг. А вже що робиться  в нього в голові та в печінці, і думати не хочеться. Навіть якщо  не ставитиме за мету вижерти несумісні з життям об’єми алкоголю, достатньо буде того, що він просто  зовсім  не виспиться.

Далі. Налаштуйся на те, що твої друзі приготують тобі сюрприз. Якщо тебе дивує така постановка питання, то даремно. Холостяцька вечірка – це не просто веселий «відморожений» кураж, а нерідко й цілий обряд ініціації. І якщо ти думаєш, що сюрприз полягатиме у хвацько вистрибуючій з торту Скарлет Йоханссон, то ти, скоріш за все, помиляєшся. Тебе можуть облити з ніг до голови спиртним чи ще якою субстанцією, одягнути на тебе памперс і чепчик, змусити переглядати архівні записи засідань Верховної Ради, одним словом, катуватимуть як слід.

 

Що б там не було, але не менш важливою функцією холостяцької вечірки є підтримка друзів у важку хвилину прощання зі свободою. Буде дуже незайвим, коли хтось із твоїх одружених колєгів запевнить, що нічого страшного у тому нема і ти сто разів не пошкодуєш. А ти дійсно не пошкодуєш, коли зрозумієш, що вдома тебе з роботи завжди чекає хтось рідний. І снідатимеш ти не кавою з сигаретою, а повноцінним сніданком. І невдовзі по хаті тупотітиме ніжками твоя маленька копія. Повір, це дорогого вартує!