ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Безпрограшна пропозиція коханій

 Здавалося б, твоя обраниця тільки й мріє про те, щоб ти сказав їй нарешті ці магічні слова, а вже у якій вони будуть «упаковці» – неважливо. Так от, все з точністю до навпаки. За всю історію існування людства дівчата залишилися дівчатами і форму вони цінують нерідко навіть сильніше, ніж зміст. Тому, якщо ти свою майбутню дружину дійсно кохаєш, тобі варто подумати про форму подачі пропозиції одруження. Кілька основних речей, на які необхідно звернути увагу.

 Обручка. 

У тебе відразу може виникнути когнітивний дисонанс на рахунок обручки. З одного боку, форму і дизайн обручок якось уже прийнято вибирати разом. А з іншого, в кіно показували, що він дарує їй обручку в якості сюрпризу. Все гаразд. Обручка для пропозиції може бути символічною і буде від того не менш значимою. А парні обручки вже можете вибрати потім.

 Антураж.

Далі, що стосується антуражу. Дівчата мало що люблять сильніше ніж сюрпризи. Хіба що шоколад, і то навряд чи. Навіть якщо сюрприз полягатиме в тому, що ти подзвониш з відділку міліції о 3-й ночі, попросиш прийти і забрати тебе, а вже коли вона розлючена і готова роздерти тебе на молекули примчить, вручиш їй обручку і скажеш все, що треба – ефект буде приголомшливий, і море захоплення та обожнювання будуть гарантовані. Перевірено поколіннями: контрасти – це страшна штука.

 Практична реалізація. 

Тепер щодо варіантів практичної реалізації того, як зробити пропозицію. Так і хочеться сказати, мовляв, довірся фантазії, але ми розуміємо, що саме з нею може бути тугувато. Ось тобі варіанти:

  •  створи сайт із її фотками, сердечками, квіточками, янголятками та іншою незрозумілою маячнею, «накрути» лічильник відвідування, напиши там «виходь за мене!», дай кілька гривень якимось школярам-фрілансерам, які у книзі відгуків напишуть «так, виходь за нього, він найкращий». А потім зроби так, щоб вона «випадково» отримала адресу сайту.
  •  якщо ви регулярно слухаєте якесь радіо – подзвони в рекламну службу і замов ротацію озвучки твоєї пропозиції руки та серця. Це не так дорого, як може здаватися, а ефект буде – мамо, тримайте мене!
  •  розбуди її посеред ночі, посади в таксі, завези в аеропорт, і пропозицію роби уже в Венеції, коли вона вже нарешті продере очі. Знову ж таки, завдяки бюджетним авіакомпаніям, які в нашій країні так-сяк представлені. Просто заплануй це наперед і продумай. Ти собі навіть не уявляєш, скільки «бонусів» на свої майбутні «косяки» ти заробиш таким освідченням.

 Ну і наостанок – банальне. Не давай своїй обраниці надовго скучати за враженнями. Це той магніт, який триматиме її біля тебе, що б там не сталося.