ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Що це у тебе на голові?

«Свято наближається, свято наближається...», - ти сто разів чула цю рекламну пісеньку, але в твоєму випадку наближається зовсім не Новий рік, а той щасливий момент, коли ти вже нарешті прибереш до рук свого «типу принца» по-справжньому. Тебе чукають купа всіляких питань, які треба буде вирішити і маса речей, з вибором яких треба буде визначитися і при цьому всьому не наробити помилок. Одна з таких відповідальних ділянок – це весільна зачіска. Здавалось би, що там такого, аби тільки тобі подобалася і трималась міцно. Даремно. Є деякі типові помилки, які допускають наречені тільки через те, що їх не попередили. Тож ми спробуємо заповнити цю «білу пляму».

Не врахований «силует» весільної сукні

Якщо у тебе вузька, приталена і довга сукня, та ще й висока зачіска, то щодо елегантністю ти можеш змагатися хіба з львівською телевежею. До сукні типу «русалка» або «футляр» ідеально підійде зачіска з розпущеним волоссям, яке хвилями спадатиме вниз. Якщо волосся коротке, то пасуватиме зачіска «боб» або «паж». До «горизонтального» силуету, коли плаття пишне, уже можна підходити з більшим розмаїттям варіантів.

Не враховано тип тканини сукні

Так, тканина теж має значення. Якщо це атлас, яким має легкий природний блиск, то в такому випадку цілком пасуватимуть блискучі локони й аксесуари зачіски. Але ті ж самі аксесуари випиратимуть з композиції, як набряклий палець, якщо тканина сукні не має блиску. Особливо це стосується ультравишуканих суконь, д е основним матеріалом може бути льон, бавовна чи навіть шерсть. Тоді всілякі «стразіки-алмазіки» просто зайві, а прикрашати в ідеалі краще живими квітами.

Не витриманий баланс у стилях

Коли сукня дуже пишна, зачіска нехай буде скромнішою, інакше легко вискочити за ту межу, коли краса плавно перетвориться на аляпуватість. Якщо ж сукня «а ля проста», але виглядає дорого і елегантно, тоді й у зачісці незайвими будуть  сміливі пасма з яскравими аксесуарами, або ж коротка, але креативна стрижка. Головне витримати гармонію образу.

Не сезон

Якщо весілля заплановане на зиму, а у твоїй зачісці ромашки з волошками, воно виглядає може й оптимістично, але непереконливо. Взимку краще за все підійдуть традиційні пучки. кінські хвости тощо. Для вінтажного весілля пасуватимуть «бабети». Ну, а влітку можна у зачіску давати всілякі квіточки, стрічечки і метеликів.